Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiu, Lanyok. Beleszerettem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiu, Lanyok. Beleszerettem a legjobb lany baratomba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megmondom oszinten nem egy osztalyba, hanem egy suliba jaruno, mindketten kilencedikesek vagyunk. Penteken osszefutottam vele, es hazafelemenet azt ereztem, hogy basszus egyre jobban bejon. Egy het teltbrl azota es nem nagyon birom kiverni a fejembop a gondolatot,sot erosodik is. Mit tehetnek?

2016. dec. 3. 08:54
 1/10 A kérdező kommentje:
Es amugy fiu vagyok
2016. dec. 3. 08:55
 2/10 A kérdező kommentje:
Es bocsi a helyesirasi hibakert meg az ekezetekert,telorol irtam
2016. dec. 3. 08:58
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy ő is így érez?
2016. dec. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Oszinten? Ketlem. Mar 6 eve vagyunk nagyon jo baratok,de mindig csak baratkent kezeltul egymast
2016. dec. 3. 12:01
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor titkolnod kell, mert különben elveszítheted barátként.
2016. dec. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A legnagyobb szívás...

A haveromba vagyok szerelmes, aki ráadásul osztálytársam, nem mondhatom neki, mert a barátságunkat kockáztatnám.

Ha igaz barátok vagytok, akkor mondd el neki, ha elveszted barátként is, akkor soha nem volt igaz barátod, de mindenképpen közöld vele, ha így döntesz, hogy nem szeretnéd, hogy ez a barátságotokba kerüljön, mert Ő fontos neked, hátha megérti.

2016. dec. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem egy barátomat vesztettem el így, mert azt hittem jobb őszintének lenni...
2016. dec. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hat jolvan,kicsit osszekavartatok,de oke. Amugy pont ugy lett erosebb a baratsagunk (ezt elfelejtettem mondani), hogy mar egyszer ez volt,higy elmondtam es akkor mondta,hogy nem es sokkal jobb es erosebb lett a baratsagunk. Sokkal. Csak akkor probaltam kiverni a fejembol es ment. Csak kost nem megy valamiert.
2016. dec. 3. 22:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Kezd el figyelni a jeleket (flört, érintés, árulkodó testbeszéd stb - olvass utána a neten, hogy hogyan viselkedik egy lány, akinek tetszik a srác), és ha azok után úgy gondolod, hogy neki is bejössz te, akkor áruld el neki. Ha nem, akkor jobb, ha magadban tartod, különben tönkremehet a barátság.
2016. dec. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt de nekem elmondta a legjobb barátom aki fiu es csak megbeszeltuk nem toertent semmi nem ment a baratsagunk rovasara sott meg jobb is lett en megmondtam hogy nagyon fontos nekem es hogy nem akarom elveszteni es megertette es most mar tudja hogy sokkal tobb szamomra o mint egy tini szerelem 13/l
2016. dec. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!