Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek még mindig szerelm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még mindig szerelmes vagyok belé? 18/L

Figyelt kérdés

Règen volt egy kapcsolatom. 4 hónapig jártam egy fiúval, akibe fülig szerelmes voltam. De ő szakított, mert hogy elmúlt a szerelem, de hát mondanom sem kell mèg kicsik voltunk.Eltelt 2 èv ès azalatt a kèt èv alatt senki mást nem tudtam látni csak őt, egyszóval csőlátásom volt. Semmilyen fiúval nem beszèltem. Ès minden este vele álmodtam, ès azt kívántam mindennap, hogy visszajöjjön hozzám. Már nem is beszèltünk, de aztán megtörtènt a csoda. Újra beszeltünk, összejöttünk 4 hónapra. Úgyhogy összesen 8 hónapot voltunk együtt. Megint szakított, mert jött a tovább tanulás ès a külön suli.

Azóta nekem lett barátom. Lassan 3 ève együtt vagyok valakivel. Neki azóta sincs senkije.

Ès azèrt tettem fel a kèrdèst, mert nem èrtem magam.:( sokszor álmodom mèg mindig a volt barátommal. Hogy újra osszejovunk es hogy feladnèk èrte bármit, hogy vele lehessek.

Aztán minden reggel egy busszal utazunk. Ès mindig úgy ülök, hogy láthassam. :S



2016. dec. 4. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom a mostani barátodat...
2016. dec. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz dolog ez, de engedd el. Hidd el, hogy jobb lesz. Tudom miről beszélsz, de ő kidobott kétszer is,ntehát nem kellettél neki. A barátoddal legyél boldog, vagy ha nem vagy az, akkor szakítsatok. Így nincs értelme.

16F

2016. dec. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legjobb ha elengeded. Én úgy gondolom ha két ber annyira szereti egymást, akkor mindenre lehet találni megoldást. Már kétszer kilépett az életedből. Nem gondolod hogy ez jelent valamit? Ne engedd, hogy csak így játszadozzon az érzéseiddel. A másik hogy a mostani barátoddal szemben ez nem megfelelő viselkedés. Olyan mintha csak kihasználnád és játszanál az érzéseivel.
2016. dec. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szeretem a barátomat. Nem hiába vagyok vele már 3 ève. Azt hittem sikerült elfelejtenem őt. Csak mostanában kezdtem el vele álmodni.

Nem valami kifogástalan a kapcsolatom. Sokat veszekedtünk mostanában. Èrettsègis èv ès mindkettőnk nagyon feszkós már 3 hónapja.

2016. dec. 4. 13:22
 5/5 A kérdező kommentje:

De az álmaimról nem tehetek. A barátom nem tudja ezt, meg nem is èrtenè. Azt állítja ő mèg soha èletèben nem álmodott.

Èn meg minden hülyesèget összeszoktam.

A volt barátommal pedig már köszönő viszonyba sem vagyok, úgyhogy nem igazán van mit elengednem, mert már règ nagyon távol járnak az útjaink. Csak nagyon bosszantott, hogy mostanában sokat álmodtam vele ès nem tudtam hova tenni a helyzetet.

2016. dec. 4. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!