Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Megéri kockázta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Megéri kockáztatni a barátságot? Már egyre nehezebben bírom.

Figyelt kérdés
Van egy barátom,aki nagyon kedves,rendes fiú,kb 2 éve ismerem,azóta nagyon jól kijövünk egymással.Sokat beszélgetünk,hülyéskedünk,elég jól elvagyunk.Nekem is volt párkapcsolatom és neki is,de az enyém július elején véget ért.Azóta mintha be lenne sózva,felrúgja a barátságunkat,nyomul rám,próbáltam neki többféleképpen elmagyarázni,hogy ez nem fog működni,szívattam,aláztam is,megpróbáltam elmarni magam mellől,de semmi nem vezetett eredményre.Azt mondja,szerelmes belém,de a kapcsolatát nem rúgná fel miattam.Érzem a paradoxont és idegesít is,de az utóbbi időben mintha én sem lennék teljesen közömbös,nagyon erősnek kell lennem.Mit csináljak?Segítsetek.

2012. aug. 27. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2012. aug. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha te úgy érzed képes lennél felbontani egy barátságot egy kapcsolat miatt, ami esetleg nem lenne olyan tartós, akkor mondj igent és próbáljátok meg.

Ha meg nem, akkor próbálj meg keresni valaki mást és akkor ő is le fog állni, meg te sem fogsz rá másképpen tekinteni.


Amúgy egy kérdés: Ha van most kapcsolata, de neked teszi a szépet, akkor nem gondoltál bele, hogy esetleg veled is ezt csinálná? :)


16/L

2012. aug. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát éppen ez az,hogy közös a baráti körünk,és ők végigkísérték ezt az egész ˝dilemmát˝,látják,hogy én értelmes ember módjára próbálok vele eljárni,ő meg csak nyomul.Nem csinálná ezt velem egyébként,mert a szüleim viszonylag befolyásos emberek,és tudja,hogy gatyába lenne rázva,ha szórakozna velem.Ez fel sem merül.
2012. aug. 27. 11:27
 4/8 anonim ***** válasza:

A 2. válaszoló utolsó mondata igaz lehet.

Meg ha megteszed úgy, hogy van barátnője a srácnak, akkor utána te leszel mindenki szemében a rosszlány.

2012. aug. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De még mindig fenn áll a kérdés: Akarod ezt az egészet vagy sem? Ha nem keress valakit nagyon gyorsan. Ez a legjobb módja hogy lerázd, vagy mondd meg neki teljesen nyíltan, hogy rohadtul nem érdekel téged. Értem én hogy nehéz, de muszáj megpróbálni.
2012. aug. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom,eleinte jól ment minden,az idősebb,tapasztaltabb barátaink hatására el tudtam küldeni a fenébe,viszont most megsajnáltam,vagy mi.Félreértés ne essék,sajnálatból senkivel nem kezdenék.Már magam sem tudom,mit akarok.Patthelyzet,mert jó,ahogy hozzám ér,de a becsületem meg visszaránt.
2012. aug. 27. 11:33
 7/8 Béca ***** válasza:
Egyszerűen nem kell tenni semmit. Van az életben egy törvényszerűség, minden okkal történik.
2012. aug. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudod mit? Hagyd hogy sodorjon. Ne tegyél semmit, törődj bele, aztán majd sors eldönti, meg az érzéseid.
2012. aug. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!