Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért gondolják túl a fiúk ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják túl a fiúk ha kedves vagyok velük?

Figyelt kérdés
Sziasztok!:) Másfél hete voltam egy iskolai buliban ahol kedves voltam a fiúkkal (és ők is velem, sőt meg is jegyezték hogy csinos vagyok). Ott volt az egyik osztálytársam aki régen bejött és ezt tudta is. Mivel már elmúlt amit éreztem iránta így kedves voltam vele is. A fiú most azthiszi hogy nekem megint bejön de hiába mondtam hogy nem már nem jön be, nem hiszi el. Mit tegyek?

2016. dec. 5. 16:39
 1/4 anonim válasza:
68%
Amit most írok az egy kicsit köcsögség lesz, egy másik fiúval vicceld meg hogy van pasid,és akkor valószínűleg dühös lesz rád ami miatt megutál és vége is a történetnek.
2016. dec. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!:D sajnos ez nagyon köcsögség lenne úgy ahogy írtad, de fiatal vagyok még és ezért nem szeretném ha egy útszélihez hasonlítanának..:DD
2016. dec. 5. 17:28
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Azért mert sok fiú (mint ahogy én is :D) a kutyának sem kell soha és egyszerűen a legkisebb kedves gesztust is tovább gondolják. :P
2016. dec. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Neked is köszi a válaszod!:) viszont ez a fiú inkább ilyen "nagymenő" fiúnak érzi magát szóval nem hiszem hogy ilyen szavakra figyel:D meg szerintem alap ha egy fiúval normális vagy..:)
2016. dec. 5. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!