Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 180 cm magas,64 kg-os, szőkésb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

180 cm magas,64 kg-os, szőkésbarna hajú, kék szemű,13 éves 8. -os, sportoló, humoros és fiú nem talál magának barátnőt! 13 éves vagyok van egy lány aki tetszik de igazából nem tudom, hogy neki is tetszem-e?

Figyelt kérdés

2016. dec. 7. 08:35
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Hát igen de fülig szerelmes vagyok belé és sehogy sem tudom kideríteni ,hogy szeret-e? vagy nem félénk vagyok inkább azt se tudom ,hogy mennyek oda hozzá :/
2016. dec. 8. 12:17
 12/24 anonim ***** válasza:
84%
Menj oda hozá és kezdj el vele beszélgetni,bátorság lehet hogy te is tetszel neki és lesz ebbol valami...Sose lehet tudni..De neked kell oda menni hozá és beszélgetni vele vagy célozgatni hogy tetszik neked meg ilyenek...És ha nem is jonne ossze ez a kapcsolat legalább te mindent meg probáltál és késobb nem mondhatod hogy te nem probáltál meg mindent...Sok sikert drukkolok nektek*-*
2016. dec. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
12. vegyek neki valamit vagy ,hogy?(nagyon kezdő vagyok még ebbe)
2016. dec. 8. 17:47
 14/24 anonim ***** válasza:
Hát szerintem először kezdj el vele beszélgetni és ha jobban megismerted és ha tényleg szeretnél vele kapcsolato akkor vihetsz neki mongyuk egy rozsát bisztos örulni fog neki...De szerintem eloszor ismerd meg omm ilyen korban még nem tartom fontosnak hogy vegyél neki valami ajándékot...De ha te ugy látod hogy tényleg orulne neki akkor vehetsz neki...valamit "csak ne nyomulj"...És eloszor beszélges vele kerdezkesd ismerd meg...12-es kommentelo voltam xd:)
2016. dec. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
8 éve ismerem elég jól köszönök mindent megpróbálom! :)
2016. dec. 8. 19:43
 16/24 anonim ***** válasza:
Nah mi volt..?? mesélj kiváncsi vagyok:):D
2016. dec. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Szóval megtörtént!És most elhívtam "randizni" szóval huh!:)
2016. dec. 9. 17:33
 18/24 anonim ***** válasza:
Ennek örulok..Csak ugyesen,bátorság,magabiztossag es mar itt is van az eredménye..Remélem sikerulni fog amit szeretnél sok sikkert:)*-*
2016. dec. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
13 évesen még nem vagy elkésve semmivel. Szerintem alapból a legtöbb ember 16 éves kora körül lesz érett egy párkapcsolatra. Számomra 16 éves kor alattiak között egy kapcsolat fura.
2016. dec. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Ha szeretnéd képcserézhetünk

12/L/176cm

2017. márc. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!