Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy barátom, nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom, nagyon szeretne barátnőt, de egyszerűen nem tud szerezni mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
A srác jófej,meg értelmes is ,normális testalkata van de egy mondjuk ki dagadt nőbe szerelmes,de az is elutasította (egy kigyúrt fasziba szerelmes LOL). Egyszerűen hiába próbálkozik nem sikerül és én nem tudok neki semmi tippet adni. Szőke,szemüveges,nem néz ki annyira nyomorultan.
2016. dec. 7. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
"Van egy barátom", ahaaa, nem kell tagadni ha te vagy az, név nélkül vagy itt úgyis, senki nem tudja ki vagy ;)
2016. dec. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az gáz, ha még névtelenül is a barátodról van szó...

Ha annyi tulajdonságod/tulajdonsága van, mint amennyit leírtál elég unalmas srác lehet(sz).

Hány éves?

2016. dec. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem a barátodnak add tudtára, hogy engedje el azt a kimondottan dagadt nőt.

Egyszer elég koppanni, puhán is.

És felejtse is el, amíg ennek a hölgynek a kudarcában van addig csak véletlen lehet sikere másnál, főleg a szőke fiúkat sok lány szereti, állítólag elbűvölő első benyomást lehet kelteni vele, onnantól meg nem lesz annyira nyomorult ;)

Persze a "szia, járunk?" nem fog működni.

2016. dec. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
alapból úgy regisztráltam hogy névtelenül de hihettek amit akartok nekem sincs barátnőm de engem nem is igazgatnak azok a p*csák akiket ismerek...
2016. dec. 8. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!