Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elköltözik a fiúm családja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elköltözik a fiúm családja Angliába? Mi lesz velünk? 😢

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt 15 éves korunk óta. Régóta tervezték anyagi okok miatt de most tényleg, januárban már mennek is.

Rettentően szeretem és ő is, de így mi lesz?

Mióta megtudtam aludni se bírok és bőgök éjjel nappal. A helyzeten ront hogy a fiú apja azt állítja elfelejtjük majd egymást😭


2016. dec. 10. 22:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
:'( Együttérzek. Talán ez is legyőzhető, ha nagyon kitartóak vagytok.
2016. dec. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
hát ennek annyi sajna de majd feldolgozod
2016. dec. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Ne haragudj de ha rinyálsz mert el kell költöznie, akkor aligha lehetne a kettőtök közötti kapcsolatot önzetlen szeretetnek nevezni.
2016. dec. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nos rá egy jobb élet vár, bár gondolom a Brexit kifog hatni előbb utóbb az életére. 17 évesen úgy gondolom felesleges örökké tartó szerelemre gondolnod; bár van akinek bejön.

És így konkrétan megfog köztetek szakadni a kapcsolat, vagy előbb utóbb megunjátok az internetkapcsolatot, aztán jön egy kis kamera szex, de azt is, majd rosszabb esetben megcsaljátok egymást, jobb esetben elmondjátok egymást hogy ez így rossz, ezzel megspórolva sok elpazarolt időt és energiát, aztán ő majd talál magának egy rusnya búval b aszott angol pics át, és az emléked majd egy anekdota lesz az unokái számára. És remélhetően mindketten boldogan éltek míg meg nem haltok családdal, vagy macskákkal körülvéve. Sok sikert!

2016. dec. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Hany eves a fiu? Mert ha 18 megvan akkor keressen munkat meg lakast es egyutt maradhattok
2016. dec. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%

#5 ja nyilván egy 18 éves kis semmihez sem értő pelyhes, akinek a szülei is életképtelenek voltak megállni a lábukon, majd megtáltosodik és el fogja tartani magát.


OP: Egyébként pedig London 3 órányira van Budapesttől, a perzselő szerelem lángjai át kell, hogy szeljenek egy ilyen távolságot. Sokak kibírtak már hasonló szituációt.

2016. dec. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ó hát ez nagyon szomorú, sajnállak titeket :(

Tipikus történet. Sajnos az lesz amit az apja mond...

2016. dec. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én ki költözt Kanadába fél évre aztán vissza de ez nem volt tervbe és nem lett semi úgyan úgy együtt voltunk és az volt a terv hogy ahogy tud utánam jönn ma már együtt lakunk és több mint e éve együtt vagyunk.


18/L

2016. dec. 11. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
* több mint 3 éve
2016. dec. 11. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem tudsz tenni semmit. Az az egy biztos hogy az apjának igaza van. Elfogjátok felejteni egymást és kiszerettek egymásból ő talál majd másik csajt te meg másik fiút. Szerintem már akkor szakítanotok kébe mikor elindul. Mert hát nem hiszem hogy jobb lenne ha késsöbb vennéd/venné észre hogy megcsal/megcsalod.

Majd túl lépsz rajta. Ha még csak 17 vagy elötted az élet nem hiszem hogy ennyi idössen ez olyan Nagy szerelme lenne. Bár nem ismerlek titeket tehát nem tudom. Nekem ez a véleményem es valószínü hohy ez is fog történni . Sajnálom :'(

2016. dec. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!