Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm családja teljesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm családja teljesen megutált és nem engedik a lányt velem lenni!?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk már 3 hónapja,volt elég sok dolog az életünkben. Szex még nem volt,mondhatni kisebb kiegészítők. Petting

Sorra került az,hogy kiakartam őt nyalni. Ő ugye nem szól ha valami nem jó neki. Megcsináltam,nagyon élvezte és viszonozni akarja. Nem akartam eleinte megengedni de o nagyon viszonozni akarta. Es akkor egyszer csak abbahagyta. Es en rosszul ereztem magam mert tudom hogy nem akarta. Es azutan ezt csinaltuk rendszeresseggel 1-2 hetig.

Aztan szoba jott az hogy ez neki eroltett,de en mondtam neki,hogy van szaja es mondja el mi a baja es mit nem akar mert en nem eroltetek ra semmit.

Hazaertunk ugyanugy szenvedelyes csok volt,nagyon jo volt,mondogattunk egymasnak szepeket. A vegen hazament o is. Es egyszer az egyik pillanatban azt irja hogy szunetet akar tartani. Es en ki voltam akadva,hogy miert. Es hat ezert amit o nem akart. Es veszekedtunk mert aggodtam hogy rossz vege lesz es nem akartam szunetet adni neki mert feltem hogy szakitasra jut. Letiltott. Irtam neki mashol,ott visszairt,veszekedtunk. En azt akartam szemelyesen szakitson,bele egyezett.

Egyikunk sem aludt. Nagyon szeretjuk egymast,de o probal eltaszitani magatol.

Masnap reggel elmondta,hogy errol az anyja,apja tud. Hogy o lesz*pott. Ez is egy gond volt. Aztan elmentem a sulija ele. Gyakorlatija volt. Nem szoltunk egymashoz fel utig. Szakadt az eso,nagy vihar volt. Es elertuk a buszmegbe,beszelgettunk en magyaraztam es kerdore vontam. Egymas szemebe neztunk es megcsokoltuk egymast. Ez mrgtortent 4x,aztan a vegen a baratsaghoz jutottunk. Na hat en ott osszeomlottam. Hazaertem,visszaszoktunk a cigire. Megint veszekedtunk hogy miert kell ezt,o is tudja hogy nem lehet massal es nem lehet egymas nelkul. Aztan joba lettunk valahogy. Masnap reggel minden jo szandekos uzenet vegen csak egy ":)" volt. Nagyon rossz volt mashogy koszonni neki,lattuk egymason ahogy majd meghalunk egymasert. Rossz volt hazamenni ahelyett hogy megvarjam. Hazamentem vartam hogy o is. Beszelgetunk felhivtuk egymast. Sirt,rengeteget sirt. Nagyon rosszul esett. Aztan en cukiskodtam neki meg o mar nem bir eltaszitani magatol. Enekeltem neki,zongoraztam,rappeltem neki. Es a vegen rengeteg beszelgetes,vita utan azt mondta elgondolkozik ezen. Mert nagyon szeret es nem akar elvesziteni,de nagyreszt a szulei akadalyoznak,ami teljesen jogos. De engem nagyon szerettek,segitettem nekik mindig. Beszelgettem veluk es nevettettem oket. Rossz,hogy megbantottam oket. Nem akartam,hogy tudnam oket valahogy megbocsatasra hozni?



#Szerelem kapcsolat szülők #Tiltás szeretet
2016. máj. 26. 07:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
nem olvastam végig de én othagynám a csajt, emr nem mondja h nem jó sőtt még magát eröltetidolgokra aztán szünte, dobd ki a pic sába..
2016. máj. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

De ő ezt azert teszi, mert szeret.

Es jot akart nekem mert en mindig jot teszek neki

2016. máj. 26. 07:57
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
Az elsônek igaza van.
2016. máj. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is hasonló helyzet volt. A párom sokkal tapasztaltabb volt mint én és mindig kedveskedett nekem. Én meg persze szerettem volna viszonozni, bevallom részemről is volt egy kis kényszer. Nem azért mert megakartam neki felelni, inkább csak féltem vagy az is lehet, pusztán csak nem álltam készen rá. Mikor először belekezdtem a páromnak szinte azonnal leesett és egy hosszú beszélgetés lett a vége. Megértettem, hogy az sokkal rosszabb neki ha miatta teszem. Idő és türelem kellett, de azóta már megoldódtak ezek a gondok :).

A szülőket nem igazán értem miért kell belevonni a szexuális életetekbe. Az csak rátok tartozik. Kibékíteni meg elég nehéz lesz, gondolj bele ha a saját lányod állna elő azzal hogy lekapta a barátját. Szerintem elsősorban a lánnyal kellene beszélni, hogy nem kellene mindent megosztani a szüleivel. Nem azt mondom hazudjon, hanem tartsa meg magának azt ami köztetek volt. És azt se a szülők döntsék el, hogy együtt lehettek vagy sem.

2016. máj. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%

Elromlott a mikrónk, nem sìpol ha kèsz a kaja. Multkor is majdnem èhen halltam mert ott vártam egy èjszakán át, hogy mikor sìpol az a rohadèk.... Kidobom ès veszek egy ùjat!!

Ja, most jut eszembe... Hogy lusta voltam figyelni rá? Mert nemcsak a sipolás jelzi hogy már nem megy hanem a fèny is eltűnik?

Szerettem a fènyèt, ès azt higy megetetett. De már csak barátok vagyunk, veszek egy konzervet ès megmutatom neki, hogy ìgy is jól lakok, ès nèha elmèlázunk a règi szèp időkön. De látom, hogy hiányzok neki èn is... Egyre fakóbb már..


Vagy megjavìtom. Dehát az idő....

Na remèlem èrthető. Egy lánynam hiába van szája nem onnan beszèl!!! Ahogy a zenèszek, te is hallod a zenèr mègse tudod melyik fèlhang hamis ha belülről nem hallgatod. Nem bábú hogy suája van ès mesèljen. Ki kell hozni belőle a problèma forrását! Figyelni kell rá hogy mikor alazik ki a fènye..merr minden nőben ott van.

Pláne ha szeretitek egymást. A szexxel ismerkedni nehèz. Van ami tetszik van ami nem. Lehet h akarta de közben meggondolta magát. Egyszer egy laza barátkozás alkalmával fofs meg ès kapd le, nem fogja ellenezni. Majd ha szabad a szátok akkor mond el neki hogy suereted. "Van szád nem" azzal kell megoldani a problèmát hogy beszèlsz vele. Hazakisèred kèzenfogva leülsz a szülök elè hogy ez van....hidd el a szülőknek ia szimpatikusabb leszel ha nem egy nyipászta kis suhancot nyalókázik a lányuk. Règimódi de jobban működik mint az hogy lájkolod az anyja profilkèpèt!

2016. máj. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Jaaa..ès a lánynak mert èrt nem kène elmondani a szüleinek??? Hán honnan tanulja meg? A szomszèdtól? Mondjuk nem mindegy hogyan mondja el. Kezdők vagytok nem kell jól csinálni.de legalább a szülők is tanulnak valami újat..
2016. máj. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora hűhót egy szopás miatt. Hanem akarja csinálni akkor ne csinálja, ezen mit sértődik be. Hisztis kis királykisasszony.
2016. máj. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk azt nem értem, hogy a magánéleteteket miért teríti ki a szüleiteknek. Ha fiatalok vagytok is, akko sem kell tudni mimden egyes köztetek lévő apró kis dologról.

Nekem anno a szüleim felajánlottál, hogy ha elérkezik a "nagy pillanat", akkor elötte nyugodtan szólhak, ha valamit nem értek, vagy tanácsot akarok kérni, vagy bármit kérdezni akarok. De nem hiszem, hogy az orális részeket bárkivel is meg kelleme osztani, elvégre azért magánélet. Ezért is nem értem, hogy a lány miért kötötte ezt a szülei orrára.

Viszont! Ha te közölted vele az elején, hogy szóljon, ha bármi nem jó neki, mert nem erőlteted, akkor ez ebből a szempontból nem a te hibád. Valóban innen nézve igazad van, hogy az ő kezében volt a döntés, ha nem akarta, nem kellett volna megtennie, nem kényszerítette senki. A másik oldalról vizsgálva a dolgot pedig, ha már ő ilyen határozatlan és találgatózik, neked kellene kézbe venni az ügyet és egy nyílt beszélgetéssel elmondani neki, hogy na figyelj, én az elejétől fogva mondtam, hogy csak azt csináld, amit nem érzel visszataszítónak és szeretnéd, senki nem kényszerített, úgyhogy ne variálj. Mondd meg, te vele szeretnél lenni egyértelműen, mondja meg ő is, hogy mit akar. Ti is tudjátok, hogy ennek a barátok vagyunk, de csókolózunk dolognak semmi értelme. Ha szeretitek egymást, akkor legyetek együtt es beszéljétek meg akár a szülőkkel együtt a dolgokat, ha már belekeveredtek, ne te legyél beállítva a rossznak, hiszen gondolom ők most abban a tudatban élnek, hogy lecumiztattad magad a lánnyal. Bár ha ezt ő nem ismeri el , akkor nem nagy az esély, hogy fognak neked hinni, de azért én megpróbálnám annak érdekében, hogy ha folytatódik ez a kapcsolat, a későbbiekben ne tüzes szemekkel nézzetek egymásra a szüleivel.

2016. máj. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Jaj Istenem, bocsánat, rengeteg betűt elírtam, nem is vettem észre. Telefonon vagyok és gyorsan pötyögtem.
2016. máj. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Bla bla bla és csipogás, halálba idegesítő kiscsaj.

Ki kell vágni és keresni egy olyan csajt akinek az alap dolgokhoz nem kell 3 pszichiáternyi különóra.

A nőknek határozott férfi kell aki nem letérdel eléjük, hanem őket térdelteti. Zongora meg cukiskodás, ezt a házifiúk csinálják. Nem csoda hogy elbizonytalanodik a nő, azt várná a férfitól hogy legyen férfi, nem az állandó cukiskodást meg kéztördelős mismásolást. Tipikus első "halálos szerelem" szindróma, azt gondolja az ember hogy mindent meg kell tenni a nőért és kiszolgálni minden vágyát, közben meg szarba se veszi az erőfeszítéseket. A nőknek más kell, ez a szülőnevettetős leborulás már rövid távon is idegesítő. Ezen mindenki átmegy az első néhány kapcsolatában, piedesztálra emeli a nőt, miközben az csak nyafog és nem jó neki semmi. Még te érzed magad rosszul, mintha te lennél a hibás a kapcsolatban.

Ne fuss utána, szard le, meglásd hogy nagyon gyorsan elő fog kerülni és fut majd utánad, mint a pincsikutya. Akkor majd te is rájössz, mennyire idegesítő az ilyen viselkedés és végleg elküldöd a fenébe.

Idővel megtanulod a nőt nőként kezelni, ezek a pár hónapos kapcsolatok tökéletesek ujjgyakorlatnak, még ha ma el is vakít a szerelem.

2016. máj. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!