Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért ilyen furcsa? Miért nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen furcsa? Miért nem képes IGEN-t mondani a saját álmaira, főleg akkor amikor gyakorlatilag tálcán kínálják neki?

Figyelt kérdés

Véletlen volt az egész, a barátnőm pasiügyei, én kérdésem, ő rám írt és megismertem a világ legfurcsább figuráját.

Egy olyan srácot, aki szerintem bármilyen csajt megkaphatna, a város legmenőbb arca lehetne mégse kell neki semmi, inkább a teljes névtelenség, a magány. 3,5 éve egy lány sem, semmi szex és semmi puszi, csók, egy kis teremtés akivel filmeket nézhet.

Haverok se, semmi bulizás.

Én most itt vagyok neki, küzdök érte de mintha nem akarna, nem kíván, pedig büszkeséget félretéve elég fullos csaj vagyok.

Gyerek még, egy gyerek van a lelkében egy 21 éves (Januárban 22, hogy a 3,5 érthetőbb legyen) srácnak miközben a tudása egy 40-50 évesé más dolgokban.

Létezik ilyen?

Tudom, hogy igen. Már utána olvastam.


Élvezi a dolgait, néhány barát akad, akiket munkatársnak nevez szárazon miközben szereti őket, de egy sörre már nem ül le velük miután befejezték egy új "videójáték" tesztelését vagy bármi. Hazamegy és dolgozik.

Ezt csinálja mióta létezik, dolgozik. Tervez, rajzol, ír.

16 évesen kapott egy számítógépes programot, azóta mindent felfedezett ebben is. 30-40 készre rajzolt képregény de eladni még csak meg se próbálja, mert még állítólag dolgozni kell rajtuk :D

Filmtervek, forgatókönyvek, regény is akad, sakk és gyerektanításról kézikönyv, festmények, makettek, társas, Blu-ray tok tervezés, művészettörténeti könyvet ír épp.

Így volt suliban is, neki órán külön helye volt elmesélte az egyik osztálytársnő. Saját kis könyvtár részleg, szünetben ahelyett, hogy a fiúkkal lógott volna inkább a lányokkal volt és a matektanárral sakkozott.

Tudom már mindenki nevét aki fontos neki:


[link]


Íme egy Példakép a sok közül, simán elérhetné ezt de nem akarja. Lazán szóba állnának vele, alig várnák, hogy megmutassa mit tud.

Néha elad egy-két dolgot, ha kell neki egy új játék, ha rendelni akar külföldről 4-5 filmet, CD-t. Ennyi.

Miért ilyen?

Egy teljesen külön világban él, amit ő kreált és ő ápolgat és tényleg olyan mint akik vászonra álmodják a legnagyobb csodákat. De TOP SECRET az egész, miért?

Mitől fél?


2016. dec. 13. 00:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább egy sima kocka srác minthogy a világ legjobb pasija. Nekem is van egy ilyen haverom már belefogott mindenbe - mármint amit a kis gépén lehet - de semmit nem fejezett be , és semmilyen tervéből nem lett még eredmény. Annyi különbséggel hogy mivel írtad hogy bárkit megkaphatna gondolom az arca nem csúnya a srácnak. De kb ennyi, szerintem ezzel nem sok csajt tudna levenni a lábáról ahogy írtad.

Ha bejön hát akkor repülj rá te, támadd le te mert az ilyen úgysem fog soha kezdeményezni. Az életben nem elég a tudás, a kreativitás a szerencse. Megálmodhatod te a legnagyobb legjobb legcsodálatosabb valamit is de ha nem teszel érte sosem fog valóra válni SEMMI. Nem csak álmodozni TENNI is kell. Hát ő nem fog feléd lépéseket az tuti.

2016. dec. 13. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Hú de meleg lett hirtelen, nem is tudom mitől, ja de, a nagy egótól és fényezéstől.
2016. dec. 13. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ez az egesz nem csak fantaziasztori akkor azt mondanam hogy kupplungos a srac, es a helyedben kerulnem.
2016. dec. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1-es köszi de az a helyzet hogy nem félkesz nála semmi.

Befejezett cuccok tömkelege, tehát nem csak álmodozik. Viszont miután vmi kész megtartja magának.

2016. dec. 13. 09:07
 5/5 anonim válasza:
100%
Nem tudod elviselni, hogy nincs rád szüksége?
2016. dec. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!