Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez miért lehet, mit lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért lehet, mit lehet kezdeni ezzel?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki már év eleje óta tetszik nekem.Régebben nagyon sokat szemeztünk,de kb.egy hónapja ráírtam és azóta mindig mikor elmegyünk egymás mellett elfordul,de ritkán észreveszem,hogy a távolból felém néz.

16/L



2016. dec. 13. 18:31
 1/2 anonim válasza:
Ha nézett, akkor lehet, hogy tényleg tetszel neki, de nem biztos! Lehet, hogy csak nem bír tovább lépni és rád bízza, hogy te lépj, szerintem írj neki újra, beszélgessetek, és ha igazán jóba lesztek kérdezz rá ez miért van ! :)
2016. dec. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nagyjából csak a kérdéseimre válaszolt és nem éreztem úgy,hogy nagyon szeretne velem beszélgetni.Nem is írt vissza egyből(30percenként kb.) :/ bár legalább kerek mondatokat írt :D sovány vigasz..
2016. dec. 13. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!