Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudnék kezdeni ezzel a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék kezdeni ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel már tök jól alakulgatnak a dolgok és most egy lány barátja most szakított a pasijával és egyből rányomult. De komolyan olyan mint egy pióca...egész nap vele van, követi minden hová másokat kb nem is hagy vele beszélgetni és én meg nyilván nem fogok odamenni úgy dumálni hogy belerondítok egy beszélgetésbe. Az sznte biztos hogy nem jn be a lány a srácnak csak túl kedves ahhoz hogy egyből leépítse meg láttam rajta hogy jönne hozzám beszélgeni mint eddig meg ilyenek de végül nem tudtunk dumálni, mit tehetnék, hogy ez a jövőben ne így legyen?

2016. dec. 12. 16:51
 1/1 anonim válasza:

Szerintem a lánynak is bejön a fiú, csak nem tudja hogy neki már ott vagy te. Beszélj vele, bizonyosodj róla meg teljesen, és küldd el, hiszen minnél jobban beleássa magát ebbe, annál nehezebb lesz mindhármótoknak.

Vagy beszéld meg a fiúval hogy ez neked nagyon nem tetszik, és változtasson.

Viszont ha a lány annak ellenére hogy tudja hogy vagy neki, még mindig nyomul, akkor ijessz(etek) rá azzal, hogy elkülditek melegebb éghajlatra. Ha élőben nem megy, tedd facebookon, nincs ebben semmi szégyellnivaló, max tedd hozzá azt is hogy "Azért nem élőben mondom ezt el, mert egész nap az xy seggében vagy és lehetetlen beszélni veled."

2016. dec. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!