Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány nem értem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány nem értem meg hogy tetszem e neki vagy nem és ha igen hogy lépjek. Több lent. Mit ajánlatok?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy van egy lány aki egy évvel fiatalabb és 7.es. Legelőszőr akkor találkoztunk mikor kitalálták hogy kötelező a 8.-nak táncolni. A lányt már láttam korábban de csak az első óra után írtam rá. Már sokat beszéltünk és volt egy-két vers amit neki írtam bevallás céljából de őt nem nagyon hatotta meg, szimplán annyit írt hogy jó lett. Gondolkoztam már azon hogy megpróbálnám megcsókolni de féltem hogy ezzel elrontanék mindent főleg úgy hogy vele táncolok... A suliban nem igen beszélünk csak facen. Mivel 2 falu van köztünk ezért nem igen jártam még át hozzá. Mit ajánlanátok ?

2016. dec. 13. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Amíg nem tudod, hogy bejössz-e neki, addig semmiképp ne smárold le. Akkor is nagy maggondolatlanság lenne, ha nem együtt táncolnátok. Finoman próbálj rákérdezni, tereld a témát egy beszélgetés alkalmával, utalgass rá, hogy tetszik neked Valaki, de nem mered elmondani és próbáld kideríteni, neki van-e szerelme.
2016. dec. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már kérdeztem tőle de terelte a témát... És most épp nincs szerelme...
2016. dec. 16. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!