Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy magyarázzam ki magam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy magyarázzam ki magam a kínos szituból? És ez most mit jelent?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam,aki nagyon bejön nekem már egy jó ideje.barátok vagyunk.

Valamelyik nap mentem barátnőmmel fojosón,es haverjával jött velunk szembe.mosolyogva köszönt nekem és azt mondta hogy szia szerelmem(?).de hat nemvettem komolyan csak mosolyogtam rajta mert szerintem nemgondolja komolyan.aztan megfogta a kezem es aztmondta szeretlek.de hát ezen is csak mosolyogtam és mondtam neki h én is. És mosolygott.lehet csak barátságból vagy érez irántam valamit? Aztán később visszajöttek osztályunkba és megölelt hátulról. Rák vörösre pirultam és a barataim is mondogattak nekem ott minden félét,és annyira nevettem hogy kicsordult 2 csepp könnyem.és az van hogy masik 2 oszt.társam akivel utáljuk egymást,rögtön elkezdték hogy uristen idióta barom,megölelnek és elbőgöd magad..és ezt a srác szerintem valahogy magára vehette vagy nemtudom mert rám sem mert nézni aztán..szval akkor amit mondott miért mondta?és ha azthitte h valami rosszat tett mit mondjak hogy semmi rosszat nemcsinált?



2016. dec. 14. 23:12
 1/5 A kérdező kommentje:

Kifelejtettem hogy 17 evesek vagyunk

És ő nem tudja hogy belé estem,és nemis akarom hogy tudja mert ha barátságnál nemérez többet akkor pofára esnék es nagyon fontos nekem,nemakarom elveszíteni

2016. dec. 14. 23:15
 2/5 anonim válasza:
100%

Folyosón*


A kérdésedre válaszolva, szerintem csak annyit tudsz tenni, hogy elmondod neki, hogy csak a nevetéstől "sírtál" és semmi olyanról nincs szó amit állítottak az utálóid.

23L

2016. dec. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egyetertek az elozo valaszoloval.
2016. dec. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szóval ebben a történetben téged az zavar a legjobban, hogy a rosszakaróid kinevettek? Ezt nem szabad!! Őket teljesen ki kell zárni ebből... és valószínűleg irigységből és rosszindulatból mondták. A fiúnak meg nyugodtan mondd el! Ebben egyáltalán nincs semmi ciki. Úgy, ahogy leírtad: annyira nevettél, hogy kucsordult a könnyed. Azt meg borzasztó nehéz kilogikázni, hogy bejössz-e neki. Persze, hogy igen! (A leírásodból nekem egyértelműen ez jött le). Mindenképpen beszélj vele! Nem kell rögtön elmondani, hogy halálosan bejön neked :D csak valami apró jelet adj, például mondod neki, hogy amúgy nagyon jól esett, hogy megölelt, akármennyire is rosszul sült el. Ne aggódj, szerintem sínen van a dolog ;)
2016. dec. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eleg gyerekesek az osztalytarsaid...
2017. jan. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!