Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Idén szeptember óta ismertem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

GBen kérdése:

Idén szeptember óta ismertem meg 3 lányt. Közülük 2. be voltam szerelmes de egybe nagyon és még most is?

Figyelt kérdés

Akibe kevésbé voltam szerelmes be próbálkoztam, de azt írta azt hitte, hogy majd mesélek a kapcsolatomról de nem, Össze vesztem vele de már valahogy ki békültem.De aki annyira tetszik arra gondolok egész nap az üzeneteket az adatlapját napi meg nézem rengetegszer. De nem tudom hogy valljam be neki mennyire fontos a számomra, mivel nem akarom hogy ő is csalódjon bennem. De amikor találkozunk a suliban akkor is el kezdünk egymásra mosolyogni. De megszólítani is nehéz. Mindig az első lépés a legnehezebb és ötleteket kérnék amivel garantált siker vagy legalább is sok esély van rá hogy járna velem vagy hogy szólítsam meg hogy menjek oda?

Első lépésre ötleteket kérnék.



#szerelem #tipp #ötletetek
2016. dec. 16. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Elso lepesnek ne legyel szerelmes harom lanyba....
2016. dec. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Yzeri tem ne szavakkal fejezd ki magad, hnem tettekkel
2016. dec. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!