Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért kínoz? Nem bírom 😥

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kínoz? Nem bírom 😥

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy lány!

Sok szivet ír mindig énis neki.

De ma ott alszik egy fiúnál !

És én nem bírom



2016. dec. 17. 20:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Mind szep es jo volt ez a sok komment de azert ennyire nem kell leszolni a lanyokat. Oke vannak olyanok mint ez a lany akivel most dolgunk van de leteznek normalis lanyok is. Marmint ha nekem barmikor is fiuk szivecsket kuldozettek en soha nem kuldtem nekik ha nem ereztem irantuk semmit nehogy olyat higgyenek ami nem igaz. Tekintettel voltam rajuk. Kuldtek kuldtek. De en nem kuldtem. Es vagy leesik nekik vagy nem. Ugyhogy kerlek ne altalanositsatok.:)

A masik. Az viszont igaz hogy vannak ilyen lanyok. Nem kell veluk foglalkozni. Azert csinaljak ezt mert noveli az onbizalmukat es orulnek ha korulottuk forog a vilag. Remelem talalsz valaki jobbat:)

Es ne merj magadon eret vagni mert ez nem megoldas!😡

Remelem segitettem:)

2016. dec. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!