Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Viszonzatlan szerelem! Nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzatlan szerelem! Nem bírom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lehet hosszú lesz köszi ha elolvasod.

Nos van egy osztálytársam legyen most csak B akibe szerelmes vagyok 5. Óta. Elvileg valamikot ő is szerelmes volt belém. Kedves velem, meg minden de szerintem nem szeret.

Most volt egy ún. Sulibuli ahol volt diszkó is. Nos tudni illik van egy nagyon idegesítő kis féreg lány aki tapad rá. Ő most legyen csak A. Ahogy észrevettem most nagyon sokat vilt B A-val a bulin. Sokat beszélgettek. Megkérdeztem az egyik barátját aki legyen most csak M és ő azt mondta hogy nincsenek jóban. Régen nekem is azt mondta hogy nincsenek jóban. Akkor most mi van? Amikor A elment köszönk B-nek hogy "Szia. Majd találkozunk!"

Mi amugy elvileg barátok vagyunk B-vel viszont most amikor láttam hogy ennyire jóban vannak elkezdtem 'könnyezni' picit. (Tudom fura de nagyon rosszul esett nekem és egyedül voltam csak ő látta) Ő odaült egy padra én a földön ültem és nézett, de nem jött oda hozzám pedig máskor mindig oda megy hozzám ha baj van. Segítsetek kérlek!



2016. nov. 11. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Ha összejönnek, akkor hagyd!Addig meg egy próbát megér, hogy jelezz neki vagy, hogy elmondd neki az érzéseidet.
2016. nov. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"néma gyereknek az anyja se érti a szavát"


nyissad ki a szádat, mondd el neki mi bánt, mit érzel, stb, és akkor lehet megoldást találni ... ha ő nem szeret téged, akkor kénytelen leszel ezt elfogadni, és elnézni hogy másokkal van ... akkor marad a friendzone téma, amit ha eltudsz viselni, akkor maradhattok barátok, ha pedig nem, akkor az első adandó alkalommal el kell érni, hogy ne érintkezzetek gyakran, csak annyit beszéljetek amennyit muszáj, mert szenvedni fogsz ... akár évekig .. tudom mit beszélek , gondold meg

2016. nov. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom ezt az esetet amit írtál.Ha ennyire szereted, utalj rá!Ne várj, nehogy késő legyen!Ha segítség kell, írj bátran, szívesen segítek! :)
2016. nov. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Stark2000 ***** válasza:
Egyetértek. Nyisd ki a szád, amíg nem késő.
2016. nov. 12. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nyáron elmondtam neki és azt mondta hogy van esélyem nála. Szóval kinyitottam a számat.

Ma megkérdeztem tőle hogy mióta vannak ilyen jóban és azt mondta hogy nincsenek csak A mindig ott van ahol ő.

2016. nov. 12. 08:50
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak A azt hiszi hogy B jóban van vele. De elvileg A valaki mást szeret.. nem értem :(
2016. nov. 12. 08:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Beszélj vele!
2016. nov. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha azt mondta, hogy van nála esélyed, beszélj vele! Mi, fiúk ilyenek vagyunk....lehet, hogy csak ennyi kéne. Nem azt mondom, hogy mindjárt odamész hozzá, hogy " járunk?". Szépen lassan, fokozatosan, legyél türelmes.
2016. nov. 23. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!