Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A melóhelyemen nagyon Tapad...

A melóhelyemen nagyon Tapad rám egy kolleganőm. Mit csinálnál ha nem akarnál barátkozni? állandóan a s. ben van velem akar hazafele is jönni. Féltékeny mindenkire akivel jóban vagyok benn, pedig én is csaj vagyok.

Figyelt kérdés
Mivel lehet levakarni hogy ne jöjjön folyton utánam?
2013. jún. 29. 16:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

Úgy tűnik, mintha kolléganőd nem lenne teljesen... ép.

Legyél óvatos. Próbáld teljesen elkerülni.

2013. jún. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Egy raktárban vagyunk lehetetlen :/
2013. jún. 29. 18:27
 3/16 anonim ***** válasza:
Légy tartózkodó és beszélj keveset. Ha erőszakos, közöld vele, hogy zavar. És kedvesen, de nyíltan mondd neki, hogy egyedül kívánsz hazaindulni.
2013. jún. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%

Távolságtartás, szűkszavúság. Előbb-utóbb csak leesik neki, hogy nem Te vagy az ideális barátnő-jelöltje.

Biztos nincsenek közeli ismerősei, családtagjai, vagy ki tudja, és azért próbál valakit kiszemelni magának. Csak sajnos, vannak emberek,mint ő is, akik nem veszik észre, mikor terhes a jelenlétük a másik számára, nem veszik a jeleket.

2013. jún. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem-nem. Ha te több emberrel is jóban vagy, hozd össze velük, vondd be a társaságba őt is, akkor nem fog csak rád tapadni.
2013. júl. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon idegesit nem tudok szabadulni tőle :(((
2013. okt. 12. 10:45
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, még mindig fennáll a helyzet? Próbálkoztál valamivel, hogy leállítsd a hölgyet?
2013. okt. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
ha kérdez se nagyon váaszolok nem nagyon akarok vele dolgozni de nem érti :(
2013. okt. 12. 21:13
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A többi munkatársaddal hogyan viselkedik? Rájuk nem tapad, csak rád?
2013. okt. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem igazán tapad másra ,de minden ap kiválaszt valakit akivel nagyon akar barátkozni aztán persze megint az én popómba lóg undoritó ha valaki nem veszi észre magát ....
2013. okt. 13. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!