Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Segitseget kérnék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitseget kérnék?

Figyelt kérdés
Egy lányt régebb óta ismerek, es miota ismerem össze szeretnek vele jönni. Volt rá lehetosegem, de sajnos el mulasztottam, egy jo ideje nem talalkoztam vele, kB1-1,5 éve. A hetveere beszeltem vele egy találkozót, amire azt terveztem hogy fel teszem a kapcsolati kérdést, de valahogy nem tudtam bele kezdeni, közös téma is aligha volt. Valaki, mit tud ajanlani? Mit tegyek?

2016. dec. 20. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire döcögős a kapcsolatotok, közös témátok sincs, akkor nem kéne erőltetni szerintem...
2016. dec. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát elég bonyolult a szitu, már csak azért is, mert azt írtad ez jó régen volt. Az idő elnyom bizonyos dolgokat, és írtad azt is, hogy nem volt témátok, ha nincs témád vele biztos ilyen emberrel akarsz lenni, akivel nem is tudsz beszélni szinte semmit? Ráadásul ilyenkor ne is próbálkozz a kapcsolat témával, 1,5 éve nem láttátok egymást és szinte az arcába nyomnád? Ha velem ezt tennék engem zavarna a dolog és azonnal nemmel válaszolnék, de nem tudom pontosan ti milyen kapcsolatban álltatok.

21/L

2016. dec. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet csak azert nem volt kozos tema, mert utoljara nagyon regen talalkoztatok es zavarban voltatok. Bar eppen ezert lehetett volna sok kozos tema (pl hogy mi tortent vele es veled ennyi ido alatt). En adnek ennek az egesznek uj eselyt. Ha regebben joban voltatok akkor csak fel kell eleveniteni a kapcsolatotokat.Ha kedveled a lanyt es ossze szeretnel jonni vele, akkor legyel vele rendes, nevettesd meg, dobd fel te a temakat, nyilj meg elotte es o is meg fog nyilni elotted. :)
2016. dec. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat
2016. dec. 20. 17:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem mulasztottál el semmit. A lehetőség nyitva áll, csak élni kell vele.
2016. dec. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!