Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Énazt szeretném meg tudni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Énazt szeretném meg tudni hogy mennyire gáz ha a mostohaanyám húgába bele szerettem már óvodás korunk óta ismerjük egymást ésúgy 2 éve nagyon közel kerültünk egymáshoz demég nem mertem neki be vallan mert félek hogy tönkremegy a barátságunk mitegyek?

Figyelt kérdés
2016. dec. 20. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
"mitegyek" hát esetleg tojást, vagy mondjuk valami zöldséget. Ilyen írással nagy valószínűséggel nem jössz be neki.. 2. nem mondtad el mennyi idős vagy és ő mennyi idős, mivan ha a mostohaanyád 40 éves a húga meg 30, mert akkor valószínűleg nem szereted csak bejön neked.
2016. dec. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahha 1-el egyet értek. A kort megmondhatnád.
2016. dec. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Először tanulj meg írni.

Sajnos mint kiderült a PISA-tesztből, a magyar fiatalok nagy része funkcionális analfabéta.

2016. dec. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Először is csak 250 betűt írhattam és tudtam megoldani egyébként 17 évesek vagyok és a lány is
2016. dec. 20. 22:38
 5/9 A kérdező kommentje:
És ez b**i telefon át javítja amit írok, és sokszor értelmetlenül
2016. dec. 20. 22:47
 6/9 anonim ***** válasza:
A lány semmi jelt nem ad h úgy érezne mint te? Van barátja?
2016. dec. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nincs barátja és egyszer így viselkedik velem egyszer meg úgy van amikor minden nap találkozunk van amikor meg 2 hétig semmi de ez ritka
2016. dec. 20. 23:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon bele vagy zúgyva? Mármint mondtad h igen. De semmi esélye nincs h más lányt találj?
2016. dec. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Beszélj vele,nemmdirektbe csak úgy érintőleges...ki tetszik neki? Stb
2016. dec. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!