Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Extrémebb kinézetű pasik!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extrémebb kinézetű pasik! Tetszenek nektek az átlagosabb kinézetű lányok?

Figyelt kérdés

Extrémebb alatt pcket, fülbevalót, kisebb fültágítót, tetkókat értem. Nagyon tetszenek ezek egy férfin, viszont az én külsőmben semmi extrém nincs. Ez mennyire hátrány? A kérdés nem (csak) tiniknek szól, azért írtam ide, mert talán ezt a kategóriát látogatják a legtöbben.

((Nem ismerkedni szeretnék.))

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2016. dec. 20. 23:10
 1/7 October15 ***** válasza:
19%

pc? Politikailag Korrekt?:D

Miért ne tetszhetnének nekik? + Ha mégse akkor mit csinálsz?


24 kicsit sem extrém és picit sem politikailag korrekt külsejű hím.

2016. dec. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze. Attól, hogy más nem tetovált, én nem nézem ki. Hátrány? Nem hinném. Ha belsőleg amúgy se jönnétek ki, akkor tökmindegy a külső.

Viszont, ha nem tini kategória, akkor rakd át a kérdésed a felnőtt párkapcs. témába.

25+ pasi

2016. dec. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
18%
Szerinted minden extrém kinézetű pasinak ugyanolyan az ízlése? Vagy szerinted ez egy reprezentatív felmérés, vagy a várhatóan kb 4 beérkező választ releváns mintának, és ebből készülsz leszűrni az egész extrém külsejű férfipopuláció ízlését? (27/L) Nem csak elegem van, hogy a nők futnak a férfiak után.
2016. dec. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Két napja tettem fel ugyanilyen kérdést csak én nem fiúkat kérdeztem:"D
2016. dec. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Szia!

Nekem 4 fülbevalóm és vagy 15 tetoválásom van (nem kicsik) és a barátnőm egy teljesen átlagos (értsd: nincs pc, nincs tetoválás) lány.


Egyébiránt csinosnak tartom a tetovált és piercinges lányokat is, de szerintem az, hogy ki-kit talál szépnek és vonzónak, az csak az egyéni ízléstől függ.


Remélem tudtam segíteni.

20/f

2016. dec. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
öt piercingem és két tetkóm van, nekem is a piercinges csajok jönnek be... barátnőmnek is van néhány :D
2016. dec. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Barátommal pont erről beszéltünk valamelyik nap :D

Fültágítós, 4 piercinges , tetovált srác (nagyobb tetovált felületekre gondolok.) és kérdeztem tőle hocy amúgy előttem mennyire jöttek be neki a nem tetkós/pc nélküli lányok (tetovált vgyok én is és pckkel is rendelkezem.), de azt mondta, hogy egy nő tetoválás és pc nélkül is szép, nem ettől lesz valaki vonzó.::)


Érdekes mert haverja szerint, egy tetovált Nőt semmi nem ver kenterbe

2016. dec. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!