Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Karácsonyra műköröm? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonyra műköröm? Vagy inkább valami extrémebb ajándék?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a barátnőmmel, 10 hónapja együtt is élünk. Karácsonyra nem nagyon van ötletem.

Nem akarok nagy költséget.

Mindig is szeretett volna valami műkörmöt vagy ilyesmit, manikűröshöz menni, de sajnálta rá a pénz.

Arra gondoltam előjegyeztetem valahova, és az lenne az ajándékom, és persze azt csinálna vele a manikűrös, amit ő kérne.

A másik ötletem a sétarapülés.

Ezt nyilván közös program lenne, így magamnak is egy "ajándék", hiszen két jegyet vennék, és egy rövid körrepülés szegeden.

sajna más ötletem eddig nincs, ékszert nem szeretnék, ruhát sem, plüss meg iylenek is van egy csomó már.



2016. dec. 16. 07:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyi,annak én nem sok értelmét látom,hogy befizeted egy alaklomra körmöshöz. Főleg ha műkörmöt akar.

Akkor legyen inkább a sétarepülés.

2016. dec. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

igen ez is egy szempont, de az is hogy a repüléstől meg kicsit tartok, hogy félne tőle, meg rosszul érezné magát...

visszahúzódó tipus.

agyalok még szerintem.

2016. dec. 16. 07:48
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a második (sétarepülés) jobb, mint a műköröm, egyrészt mivel azt közösen tudjátok megélni, másrészt a műkörmöt oké, hogy felrakatja, de pár hetente újra kell töltetni, az meg megint költség, ha sajnálja rá a pénzt, akkor arra is sajnálni fogja.
2016. dec. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Páros masszázs: azon is részt vehettek mindketten, és csak nem lesz tériszonya közben. :)

Ha régóta akar műkörmöt, de nem akarod, hogy állandó kiadása legyen miatta, akkor inkább (segítséget kérve) keress neki valami jó gél lakk kezdőszettet, és azt már csak bővíteni kell, ha kedve van.

Esetleg kicsit törd még a fejed, mert ti vagytok együtt két éve, és nagyon szomorú, hogy csak annyit tudsz róla, hogy elmenne manikűröshöz. :(

2016. dec. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Inkabb a setarepules. Attol meg, hogy visszahuzudo, elvezheti, de valahogy meg is erdeklodheted elotte tole, hogy erdekli-e az ilyesmi.
2016. dec. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
22%

Fizesd be japan manikurre. Aztan koromfestesre hagyomanyos koromlakkal. Igy nem lesz elkotelwzve tovabbi kiadasra.

Vagy vegyel neki egy jappan manikur keszletet. Konnyu megcsinalni. En is magamnak csinalom.

Mukorom ne legyen,mert ott belecsiszolnak a korombe ,ami faj mukorom nelkul.

2016. dec. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

6: Ez csak akkor fáj, ha pancser a körmös, és tényleg belecsiszol. :)

Viszont tényleg nem praktikus ajándék, mert ronda, ha lenő, ha meg otthon elkezdi lereszelni, akkor tényleg csúnyán megsértheti a körmét, ha meg töltetni jár rendszeresen, akkor 3-4 hetente kell érte fizetni.


Csak egy alkalomra műkörmöt felrakatni butaság, az az igazság.


De ha nekem választani kéne, inkább tépjék is le a körmeimet, mit bánom én, csak repülőre ne kelljen ülni. :(


Kérdező: kicsit kéne beszélgetni is néha azzal a csajjal, mert nem hiszem el, hogy ez a két ötlet jut eszedbe egyedül.

Most tele van a net ajándékkeresőkkel, meg tippekkel, hogy kinek mit lehetne adni, ami egyedi.

[link]

2016. dec. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat mindenkinek!

igazából nem értek hozzá milyen körmök vannak, azért írtam azt, hogy a manikűrösnél azt választana ami neki tetszik!

kozmetikushoz így fizettem már be egy teljes kezelésre, és nagyon tetszett neki, azóta is eljár.

2016. dec. 16. 09:35
 9/14 anonim ***** válasza:
59%
Én fiatal lányként a körmöst választanám, nem muszáj ízléstelen karmokat rakatni, lehet csak valami diszkrét francia vagy karácsonyi minta és kézápolás.
2016. dec. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szeged gyönyörű az égből, én azt választanám inkább (egyszer volt részem benne, fantasztikus)! :)


A köröm is jó ötlet lehet, viszont a közös programnak szerintem jobb. Pluszt ad a kapcsolatba. Szóval én keresnék valami koncertet (dec. 27-én lesz Demjén Szegeden), esetleg humorestet (febr. középen jön Hadházi, ha jól tudom), vagy elviheted karácsony előtt a Bécsi karácsonyi vásárba. Igaz, így előre kapja meg az ajándékot, de nagy élmény, és már olcsón vannak szervezett utak. Nézz körül utazási irodákban. Szerintem élményt mindig jobb adni, mint mütyürt és porfogót, mert ha nincs konkrét dolog, amit kér, csak pakolgatni fogja. Annak meg nincs sok értelme.

20L

2016. dec. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!