Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha olyan fiút...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha olyan fiút szeretek akinek van barátnője, de az nem törődik vele?

Figyelt kérdés
Már kb. 3 hete beszélgetek egy fiúval, aki nagyon tetszik és beleszerettem, az egyetlen gond higy van barátnője. Amikor csak megtehetjük chatelünk vagy beszélgetünk . Azt mondta nekem hogy a barátnője már nem érdekli, de ő egy biztos pont és nem akarja eldobni,ugyanakkor szeret engem . Most mit csináljak?

2016. dec. 21. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a pi csába a srácot, csak jatszik veled. Ha valóban szeretne téged, akkor szakítana érted a barátnőjével. Amúgy is, ha mar nem szereti a csajat, miért nem szakít vele? Ez a szöveg nevetséges es szánalmas. Ne dőlj be neki. Jobbat érdemelsz.
2016. dec. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 October15 ***** válasza:

De cuki! Mármint nem a csávó hanem te... meg is mondom miért:

Ezt te még komolyan elhiszed?:D Hát nem aranyos?XD Olyan érzésem támadt mint mikor a kutyám csinál valami oltári nagy fszságot de utána aranyosan néz...


Ilyeneknek nem dőlünk be, könyörgöm legjobb esetben is megdug 2x aztán csá. :D


PLS valaki egy kérdést amire érdemi válasz kell és nem ragelem szét rajta az agyam mert ennyi erővel igazából Dark Souls 3 dex buildet is csinálhatnék...


24F

2016. dec. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megbántani, de szerintem ez csak egy mondvacsinált ok, arra, hogy két vasat tart a tűzben. Gondolom a barátnője nem tud a dologról, ha a helyében lennék, és tudnám, akkor biztosan kiakadnék rajta, mivel nem csak barátkoztok. És gondolom nem középkorú felnőttek vagytok közös házzal, gyerekekkel és együtt töltött hosszú évtizedekkel a hátatok mögött... ez a biztos pont duma egy hatalmas kamu. Ha tényleg biztos pont lenne az életében a barátnője, akkor érdekelné. Szóval vagy hazudik neked a srác, mert nem akarja, hogy hisztizz a barátnő miatt, vagy nem mer szakítani. És ha megfogadsz egy tanácsot, akkor ne kezdj ki vele, amíg barátnője van. Ne te legyél az, aki tönkreteszi a kapcsolatát ami szerinte "biztos pont" az életében. Inkább legyél a barátja, a helyedben tisztáznám,hogy amíg barátnője van, addig csak barátként tekintetek egymásra. Értem, hogy szerelmes vagy, és így nehéz csak barátnak lenni, de a barátnőjét egészen biztosan nem szereti eléggé, neked pedig lehet esélyed. Szerintem ne állítsd konkrétan választás elé, hogy vagy én, vagy ő. Ha szeret, úgyis téged választ. De hagyd, hogy ő rendezze el a dolgait a másik lánnyal, és ne szólj bele, mert abból úgyis te fogsz rosszul kijönni.
2016. dec. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is voltam ilyen helyzetben, rossz vége lett. A fiú szakított a barátnőjével, de visszament hozzá később.

Felejtsd el ezt a srácot, csak játéknak vagy jó neki, ez egy hülye ok. Ha tényleg szeretne és veled akarna lenni, szakítana a barátnőjével.

2016. dec. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben egyetértek az előttem írókkal. A srác nagyon be akar fűzni. Hagyd őt és keress egytőle jobbat. Minek van az h mindig az ilyenekre bukkanunk rá? Pedig tényleg bennünk van a hiba, a bunkók kezdenek érdekelni. Aztán meg mikor jön egy rendes srác elég neki velünk boldogulnia mert felé meg már nem merünk/akarunk nyitni.
2016. dec. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!