Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akit szeretek van barátnője,...

Akit szeretek van barátnője, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
nos van egy srác aki régóta tetszik legjobb barátok vagyunk és 4 éves párkapcsolatban él de azt mondta hogy lehetne köztünk kavarás csak barátnője ne tudja meg és már csókolóztunk is azóta ,eléggé zavar hogy a barátnője fontosabb neki mint én és hogy nem is szerelmes belém szerintem viszont tetszik hogy velem foglalkozik és csókolódzhatok vele és együtt lehetünk még többet, nem tudom mit kéne tennem viszont és hogy folytassam-e ezt az egészet mert annyira rossznak hangzik amit művelünk..

2015. máj. 21. 19:59
 1/2 anonim válasza:
Lehet, hogy furcsán hangzik amit mondok és nem akarlak megbántani de inkább hagyjátok abba... csak kihasznál.. ha veled szeretne lenni már szakított volna a barátnőjével és hidd el, nem éreznéd jól magad az ő helyében. Más esetben azt mondanám folytassátok, mert kaland, de mióta én is átéreztem a fájdalmat.. már más a helyzet. Remélem segítettem.
2015. máj. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez már rég el van b...va. A te részedről aljas dolog, hogy elcsábítasz valakit, aki kapcsolatban él. A gyerek részéről meg az aljas, hogy simán félrelépne veled. Ez sokat elmond a hűségéről. Meg arról is, hogy tőled mennyit akar. Megvolnál neki egyszer aztán viszlát.
2015. máj. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!