Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy közeledjek egy lányhoz?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közeledjek egy lányhoz?

Figyelt kérdés
Na szóval, vészesen tetszik egy csaj. :P Erről tud ő is, de viszonzatlan a dolog. Ettől független szeretném ha közeli barátságban lennénk, mert egy nagy vita óta, (habár azt állítja nem) úgy veszem észre, hogy tàvolság tartóbb. Tudom, hogy mostansàg magánéletileg is sok gondja van, iskolában piszkáljàk meg ilyenek, de nem akarja nekem kibeszélni a dologot, se semmi komolyat, mint előtte... 100 szónak is 1 a vége: Hogyan érjem el, hogy megnízzon bennem? Szeretném bebizonyítani neki, hogy ha neki nem is mozgatja a fantáziáját a szerelem, de jó baràtja akarok lenni. Ha hiszi, ha nem.

2016. dec. 23. 03:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Probalj meg vele minel tobbet beszelgetni
2016. dec. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azert gondolj bele egy kicsit az o helyzetebe is. Tudja hogy tetszik neked es ez igy lehet hogy kenyelmetlen neki hogy te meg nem jossz be neki.
2016. dec. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen egyetértek 2-el. De attól próbálj meg beszélni vele. Mondd el neki h csak a barátja akarsz lenni. És attól h ő nem ketes te kersed és mindig beszélj vele. Ne add fell.
2016. dec. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, ezek mind-mind jók, de ha csak én írok akkor koloncnak érzem magam, ha pedig nem írok nem beszélünk. Viszont ha sok idő után nem írok és utána mégis akkor meg bedobja, hogy hiányoztam neki.. Mondjuk azt még nem tisztáztam vele, hogy akkor legyünk barátok, minthogy az sem. Ment mindenkinek a zöld kéz! Szuperek vagytok!^^
2016. dec. 23. 10:49
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát épp ez az. Ne érezd koloncnak magad. Hanem csak írj neki. Így tudod bizonyítani h mellette akarsz lenni ha nem hagyod magára. Egyébként ha van valami írj privibe. Hátha tudok segíteni valahogy.
2016. dec. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

" jó baràtja akarok lenni"

Hadd mondjam, hogy cö-cö!

2016. dec. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az egész egy nagyon jó barátságból indult ki. Azzal is beérném ha ugyan oda lyukadnék ki, egy szoros barátsághoz.
2016. dec. 23. 16:11
 8/10 anonim válasza:
Ugyan ez az én helyzetem is csak engem letiltott nem is olyan régen. :D Azzal az indokkal hogy nem tud velem úgy barátkozni hogy többet érzek iránta meg lett 1 pasia is. De neked sok sikert. :)
2016. dec. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. ^.^
2016. dec. 23. 22:56
 10/10 anonim válasza:
Légy ez: laza,vicces
2017. jan. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!