Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez szerelem, tetszés, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem, tetszés, vagy csak erős barátság?

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismerkedtem egy fiúval, barátkozni akartam vele. Ez megtörtént, ma már nagyon jó barátok vagyunk, nekem ő a legjobb fiú barátom. Viszont nemrég pár barátnőm megkérdezte, ő bejön-e nekem. Azt mondtam nem. Ezek után elkezdtem ezen gondolkodni, és valami megváltozott. Rájöttem, hogy tényleg imádom őt, külsőleg igazából ő az ideálom, és a belsőjét a hibáival együtt szeretem. Szerintem belsőleg összeillenénk. Nagyon sokszor gondolok rá mostanában, többet, mint kéne. Egyszer mikor mellettem ült, és mögöttem beszélt valakivel, összeért a térdünk, és a hangja nagyon közel volt a fülemhez, és elképesztően jó érzés volt. Érdekel, mi van vele, szeretem, ha foglalkozik velem, és gyakran aggódom érte. Viszont kissé fura lenne elképzelni, ha együtt lennénk, de maga a gondolat nem visszataszító. Tudom, hogy bír/megbízik bennem, viszont azt nem tudom, érez-e irántam valamit. (Soha nem beszéltünk még arról, mik is vagyunk, talán én említettem neki régebben, hogy az egyik legjobb barátom.) Rákérdezni azért nem kérdeztem, mert azt szeretném legkevésbé, hogy vége legyen a barátságunknak. De igazából nem is tudom mit érzek iránta.. szerelem/tetszés/szoros barátság?

Aki végigolvasta és segít, annak köszönet.:)

L


2016. dec. 23. 16:33
 1/2 okosóra ***** válasza:
Figyelj ezt szerintem neked kell eldonteni ha megkerded a baratsagotok nemnlesz mar oylan ha nem kerdezed akkor meg ossze is johet hogy kesobb majd o mondja neked hogy jarjatok de ha varsz lehethogx lecsapjak a kezedrol
2016. dec. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia :-) Holnap priviben leírom az én sztorimat ;-)


Ha elfelejteném mégis, nyugodtan írj rám ;)

2016. dec. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!