Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, hogy érezze,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy érezze, hogy tetszem neki? Én kezdeményezzek vagy ő is írhatna?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik és alakul köztünk valami. Elég sokat beszélünk mind élőben mind pedig facebookon. Az utóbbi négy alkalommal én írtam rá. Most is én írjak neki vagy várjak, hogy ő írjon nekem? Amit még meg kell említenem, hogy pár napja együtt mentünk volna suliba, de késett volna én meg elmentem nélküle. Nem tudom mi ütött belém, de nagyon mégbántam, hogy nem vártam meg, pedig nagyon tetszik. Lehet, hogy emiatt kicsit haragszik rám, vagy lehet azt hiszi, hogy nem tetszik nekem. De tényleg igyekszem sokszor vele lenni és kedvesnek lenni. Meg is beszéltük, hogy a szünetben találkozunk majd. Szóval írjak neki vagy mostmár írhatna ő? 17/f

2016. dec. 24. 15:23
 1/3 A kérdező kommentje:

*hogy érezze, hogy tetszik nekem


Bocsánat :D

2016. dec. 24. 15:32
 2/3 okosóra ***** válasza:
irjál szerintem ebben semmi, olyan furcsa, meg nyomulós nincsen.
2016. dec. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy írj, ha fontos neked.
2016. dec. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!