Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudnék tenni a féltékenysé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni a féltékenység Ellen?

Figyelt kérdés

Fél éve van barátom

Szokott irogatni màs lànyokkal meg like olni a képeiket

Tudom hogy nem kéne ezért féltékenynek lennem

De ilyen vagyok és tudnátok valamit mondani hogy ,hogy tudnék ellene tennem valamit,vagy ha to féltéknyek voltatok valaha akkor hogy " gyöztétek le"



2016. dec. 24. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:

kb pont ugyanez van velem is... igazából ha olyan viszonyban vagytok hogy mindent megosztotok egymással (mint ahogy szerintem meg kéne, főleg az ilyesmi problémákat), akkor ezt elmondhatnád neki, és meg tudna nyugtatni afelől, hogy nincs semmi más lányokkal, persze ha megérti hogy nem egy túl féltékeny p-csa vagy, hanem egyszerűen ilyen vagy emberként. szerintem könnyebb ha beszélsz róla, és egy idő után el fog múlni ez a túlzott féltékenység (vagyis remélhetőleg), hiszen amíg nem ad nyomós okot arra hogy gyanakodj/féltékeny légy, addig bizony el kell fogadnod hogy vannak nőnemű ismerősei is... (mondom, velem is ugyanez van, és tök nehéz úgy elolvasni egy kommentet a képe alatt hogy "húúúdemegöllektegyááászosnőszemélyteee" pedig csak egy ártalmatlan komment... de már rajta vagyok a témán :''D)

mindenesetre legyetek boldogok együtt, és boldog karácsonyt! :)

2016. dec. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm

Kedves vagy!:)

Azt hittem hogy mindenki itt izélni fog velem

Neked is boldog karácsonyt!!

2016. dec. 24. 23:09
 3/5 anonim válasza:

Nem teljesen világos a leírás. Most az hogy vannak lány barátjai/ismerősei és azokkal jóba van (beszélget velük, likeolja a képüket mint ahogy ez barátságban, ismerősei között szokás) el kéne fogadd (még ha nehéz is). Nem tilthatod meg neki hogy ne beszéljen egy lánnyal se akit ismer.

Ha viszont az írogatást úgy értetted hogy véletlenszerű lányokra ír rá facebookon és azoknak likeolgassa a képeiket akkor ott már valami nem okés. Ezt egy fiú biztos nem azért teszi hogy új lány barátokat szedjen fel.

Szóval melyik a kettő közül?

2016. dec. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ismeri öket dee csak látàsból
2016. dec. 25. 01:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt. 😉

A pasim egy nála kb. 6-7 evvel idősebb csajjal irogatott (cseh cserediák volt, aki az itteni táborra jött). Igaz, hogy csak gyerekek voltunk (a fiú 12 en 11) de akkor is. Na szóval írogattak es allandoan olyan lelkesedéssel beszélt róla, hogy ilyen kedves, meg olyan kedves, mennyire jól el lehet beszélgetni vele... hogy kedvem lett volna felpofozni. De komolyan. Legbelül tudtam, hogy nincs okom a féltékenységre, mert egy 18 eves végül is mikor akarna összejönni egy 12 évessel? 😂

Aztán a tábornak vége lett, a csajszi repült haza Csahorszagba, mi meg a barátommal éldegéltünk tovább boldogan.

2016. dec. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!