Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Mit választanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok...


8 éve létrehoztam egy online közösséget amit 4 éve bezártam és elég sokszor éreztem magamban a tüskét amiatt, hogy megígértem embereknek, hogy újra indítom, de eddig nem történt meg.

Barátnőm jogosan mondja, hogy elhanyagolom, hisz sajnos pár hónapja annyira zavar ez a tüske, hogy nagyon rákattantam és be akarom fejezni...erre koncentráltam és ez vonta el a figyelmem a depresszióról akkor, végül sok jó pillanatot éltem át a közösségnek köszönhetően, az egész életemre kihatott, hisz emiatt kezdtem neki programozni, rengeteg embert megismertem ott...


Barátnőmnek megmondtam, hogy be akarom fejezni féléven belül ezt a dolgot, de addig sajnos nem sok időm lesz rá, hetente egyszer találkozunk (hétvégéket együtt töltjük általában) viszont ez a dolog leköt és elég sok időt felemészt...pl amikor itt van és "filmezünk" én közben is dolgozok...

A barátnőm nagyon érzelmes típus és elég sokszor hallgatom a nyávogását, hogy nem figyelek rá, néha van amikor csak nyávogni van kedve, nincs is különösebb ok, ezeket könnyen hárítom, viszont amikor jogosan jön a hiszti rá akkor kb két tűz között érzem magam...egy 4 éves tüske és a jelenlegi probléma, hogy elhanyagolom...


Le akarom zárni ezt a dolgot még akkor is ha bukás lesz a vége, számomra az is lezárás, csak vége legyen, ha meg siker akkor egy jó közösség virágozhat tovább...és persze mellette sokkal több időm lesz a barátnőmre.


Nem tudom mit tegyek, ezt a 4 éves tüskét viseljem tovább és hagyjam cserben továbbra azokat akik számítanak rám, vagy a barátnőmet hanyagoljam el eléggé, azért nem teljesen...már felajánlottam neki, hogy legyen vége, mert nem akarom, hogy végig szenvedje ezt a dolgot, erről ő dönt...az most mind1, hogy lelkileg engem ez hogyan érintene az számít, hogy ő ne szenvedje végig ezt a pár hónapot miattam.


Szerintetek mi a legjobb választás?


Viselni a több éves tüskét és cserben hagyni az embereket?


A tüskét pár hónap alatt kihúzni, de addig a barátnőm miatt érzem rosszul magam + neki sem jó és talán rámegy az egész kapcsolat.


Az elején nekem szakítani, hogy ő ne szenvedjen?


22F



2015. aug. 6. 22:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Tömörebb, értelmesebb változat ebből a kérdésből esetleg?
2015. aug. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%
Véleményem szerint szakíts, mert ha a "tüske" miatt már egyébként is megfordult a fejedben, akkor nem szereted eléggé a barátnődet. A közösséget több hónap alatt is újraindíthatnád úgy, hogy a barátnődre is maradjon időd hétvégenként, sőt, segítséget is bevehetnél, hogy gyorsabb legyen, de ez a verzió neked eszedbe sem jutott. Nincs ezzel semmi baj, csak akkor ne áltasd magad (és a barátnőd) azzal, hogy fontos számodra a kapcsolatotok. Lépjetek tovább.
2015. aug. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Teljesen jól megfogalmazta a #2 válaszadó, nem tudok mit hozzáfűzni, igaza van.
2015. aug. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Egy nő soha nem fogja megérteni a férfiak álmait.
2015. aug. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Szerintem tudod Te is a választ...


"Le akarom zárni ezt a dolgot még akkor is ha bukás lesz a vége..."


Az írásodból is látszik,hogy ez neked mennyire fontos és ha szeret a bnőd akkor támogat ebben a dologban.

Nem igaz,hogyha szeretitek egymást akkor a hétvégi találkozások ne lennének elegek és őt is belevonhatod ebbe a projektbe (egyrészt hogy lássa mit alkotsz másrészt hogy érezze fontos neked a jelenléte).


Viszont ha benned felmerült egy ilyen dolog miatt a szakítás az már régen rossz...


19/n

2015. aug. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
48%

Elég idegesítő lehet, ha inkább a közösség került előtérbe mint a barátnőd. Ha szeretnéd nem tudnád elengedni, de mivel neked fontosabb a tüskéd, ezért még a kapcsolatodat is képes lennél rááldozni.

Én próbálnám lassabban lezárni az egészet, hogy közben többet lehess a barátnőddel.

Mi is a barátommal hétvégente találkozunk suliidőben. Most nyáron ez másképp van szerencsére.


Ki a fontosabb, azok az emberek, vagy életed párja (ebből úgy látszik nem tervezted hosszúra a kapcsolatot)?


Mondom hanyagold az oldalt, de közben folyamatosan foglalkozz vele, csak kevesebbet, hogy több időd legyen a barátnődre.

2015. aug. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Te voltál a Puruttya góréja? Ha jól emlékszem, kb. 3-4 éve nincs már meg az az oldal. Nagy kedvenc volt.
2015. aug. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

#1: olvasd el az utolsó 4 sort :)


#2: fontos a kapcsolat számomra, de korábban már volt probléma a hisztiből, mert nem tudom elviselni és nem tudok rá megfelelően reagálni...7 év depresszió után sajnos ezek a hegek maradtak...

nincs értelme, hogy végig szenvedje miattam ezt a pár hónapot...ez az én tüském nem az övé...

Találkozok vele hétvégenként, de van egy főállásom ami napi 11-12 órát elvisz és az itthon töltött időmet tudom a közösség építésére fordítani...és van segítségem így is, de attól még sok a feladat ami megoszlik...

lelkileg mind2 teher számomra és patt helyzetben vagyok


mindaz amit felépítettem most vár, hogy a hamvaiból újra éledjen, viszont van a másik oldal, hogy így egy másik téren jön be egy tüske...kevés időt tudok a barátnőmre szánni, azaz számára kevés, de ha vele foglalkozok többet a heti pár óránál akkor a másik dolog húzódik tovább...rendbe akarom hozni az életem, mert most megint kezdenek a dolgok kicsúszni a kezeim közül, de először a múltbéli dolgokat szeretném lezárni...van néhány személy akiknek sokkal tartozom, mert erőt adtak és van ez a közösség ami szintén erőt adott...

2015. aug. 6. 22:43
 9/21 anonim ***** válasza:
Milyen oldalról van szó? :D
2015. aug. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
banyek, ez olyan hosszú, azt hittem, nő írta.
2015. aug. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!