Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a barátom még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátom még mindig nem tette lehetővé, hogy együtt aludjunk normális körülmények között?

Figyelt kérdés

Több mint 1 éve együtt vagyunk és nem tudunk együtt aludni mert túl kicsi az ágy mindkettőnknél.

Ha mégis együtt alszunk, akkor sosem tudjuk normálisan kialudni magunkat így hanyagoljuk az együtt alvást. (Mindketten dolgozunk)

Venni kellene egy nagyobb ágyat, úgy gondolom, hogy ez nem a nő dolga.

Mit gondoltok erről?


2016. ápr. 1. 23:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%

"Venni kellene egy nagyobb ágyat, úgy gondolom, hogy ez nem a nő dolga."

Hát azt gondolom erről, hogy rosszul gondolod. Ez mindkettőtök dolga lenne. De továbbmegyek, ez inkább a nő dolga mert ők szeretnek jobban lakást berendezni, bútorokat vásárolni.

De vicces, hogy egy év alatt mindketten a másiktól várjátok a nagyobb ágyat ahelyett, hogy közösen vennétek egyet ahhoz akinek jobban illik vagy elfér a szobájában és majd amikor összeköltöztök akkor viszitek magatokkal, ráadásul úgy, hogy mindketten dolgoztok szóval össze lehetne dobni rá a pénzt. :D

2016. ápr. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

vagy egy matrac kellene,amit a földre lehetne tenni(5-10ezer forintért is lehet venni,sima szivacs is megtenné)


sztem nem normális,mert pl összejártok szexelni,de alvásra már kicsi az ágy..földön is lehetne aludni pl.

2016. ápr. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem a nő dolga,ez közös dolog lenne.
2016. ápr. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
98%
Úgy gondolom, felesben kellene vennetek az ágyat.
2016. ápr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
de mindketten még szüleinknél lakunk
2016. ápr. 1. 23:07
 6/21 VirágésBence ***** válasza:
87%
Milyen nő dolgáról beszélsz? Ma, a 21. században több tízezren küzdenek a nők egyenjogúságáért, gondolom neked sem esik jól, ha valaki lekezel, csak mert nő vagy, ezen a téren sem kéne más elveket vallanod. A közös alvást közösen oldjátok meg, ha valamelyikőtök nem ajánlja fel, hogy megveszi ő, akkor közösen veszitek meg és ahhoz megy, akinél könnyebb megoldani az ott alvást, vagy jobban elfér a szobájában. Komolyan nem értem, hogy ezen mit kell egy évet szenvedni.
2016. ápr. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

akkor a 21. században mi a férfi dolga, gyerekszülés?

Azért minimálisat biztosíthatna a férfi a nő számára

2016. ápr. 1. 23:11
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Tudom ajánlani, nekem is van, nyaralásra, 2 személyes 8 ezer forint, a zsebpénzt összedobjátok, vagy szülinapra elkéritek az ára felét, a másik felét meg össze gyűjtitek rá! És meg van oldva.

2016. ápr. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%

A 21. században a férfi dolga, hogy gondoskodjon magáról és megteremtse magának a dolgokat pont úgy ahogy a nőnek is.

Az esélyek egyenlőek, a nők már nem csak varrodában dolgozhatnak, hanem akárhol, vezető beosztásban is.

A közös dolgok pedig közös erőfeszítést igényelnek. Isten hozott a 21. században.

2016. ápr. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nevetséges! :D én már kb a második együtt alvás után bedobtam volna az ötletet, h te figyi mi lenne ha összedobnánk egy ágyra?


Azért hanyagolni az együtt alvást A SZERELMEDDEL, mert szar az ágy és egyikőtök sem nyitja ki a száját, illetve emeli meg a seggét?! Hát ez enyhén szólva is díjnyertes baromság! Ilyet még nem is hallottam...:D Kész vagyok komolyan!


u.i.: és akkor mi van, ha otthon laktok? Nem vehetsz a saját szobádba a saját fizetésedből bútort? :D

2016. ápr. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!