Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Nektek mennyire jön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mennyire jön be egy ilyen fajta srác?

Figyelt kérdés
Elegáns ruhákat hordok, szemüveges vagyok, nem beszélek túl sokat, de úgy látom, és mondják is, hogy nagyon jó humorom van, jó tanuló vagyok, néha eljárok bulizni, és szeretem a természettudományos tantárgyakat, főleg a fizikát, mérnöknek készülök, és sok időt töltök ezekkel a dolgokkal. Ja és 17 éves vagyok. Kort is irjatok légyszi!

2016. dec. 29. 00:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
És jóképűnek gondolod magad?
2016. dec. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Átlagosnak tartom magam leginkább
2016. dec. 29. 00:49
 3/17 anonim ***** válasza:
Nálam nyert ügyed van. A szemüveg hatalmas előny.19L
2016. dec. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Érdekesnek tűnsz.

16/L

2016. dec. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Eddig nincs gondom veled, szimpi vagy, de azért ennyi információból, nem tudom, hogy "mennyire jössz be":D Az elegáns ruhákhoz én nem ragaszkodom fiúknál a mindennapokhoz, én se csípem ki magam mindig. 17/L
2016. dec. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem jön be.
2016. dec. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Viszont az, hogy érdekelnek a természettudományok, tök klassz. Szerintem fontos, hogy mindenkinek legyen valami, ami érdekli őt, és a fizika nekem olyan pasis tantárgy, szóval ez egy plusz:D
2016. dec. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Kene mar egy matek korepetator ...


16/L

2016. dec. 29. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Engem az elegans ruhaktol kiver a viz. Bocsi,de kulsore ez az egyik legnagyobb hatrany szamomra egy fiunal. Nem tudom az okat,tenyleg,de valamiert borzalmasan taszit.
2016. dec. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Most ezzel őszintén mégis mire vagy kíváncsi? 19/L
2016. dec. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!