Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedhetne egy...

Zsebvirág kérdése:

Hogyan ismerkedhetne egy magam fajta srác?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és nem vtak sose barátaim illetve bnőm. A középiskola számomra katasztrófa volt, több iskolába jártam és nem fogadtak be sehova sem. A környékünkön nem lakik senki, a szomszédos faluban laknak számomra szimpatikus emberek, de nem ismerem őket, nem tudom hogyan nyithatnék feléjük. Nincs sok közös témám az emberekkel, csak a kocsikról, számítógépekről meg az ilyen műszaki dolgokról szeretek beszélgetni. Ez a lányokat nem igazán érdekli. Most egy olyan OKJ-s osztályba járok ahol 20 lány van és minimális fiú létszám, de egyszerűen nincs velük közös témám. Nem vagyok nekik szimpatikus sem. Ők hozzá vannak szokva a kényelemhez, ha 100 métert gyalogolni kell az már gondot okoz Nekik, nekem pedig a házamtól a legközelebbi buszmegálló 10 km-re található. Engem sok olyan dolog érdekel ami másokat nem, követem folyamatosan a helyi hírlapban megjelent híreket, de ezekről se tudok senkivel se beszélgetni.


Hogyan ismerkedhetne egy ilyen nyomorult ember? :(


19/F



2014. szept. 6. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézz filmeket vagy olvass könyveket. Arról is elég sokat lehet beszélni. valamint egy jó humorérzékkel pillanatok alatt be lehet lopni magunkat az emberek szívébe.
2014. szept. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ezt a képet add oda egy szimpi csajnak és ird oda: Neked is vannak ilyen szép melleid? Ha igen, találkozzunk este 10-kor a házadban van Nálam!

a kép : /5gQaeaJ8yWlIOTMCojROqSVc2ZoNTpSGMwA5ipIUQCS5SCk+3KA

2014. szept. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
vagíyis ezt: [link]
2014. szept. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szoktam filmeket nézni, de Csillagkaput, Star Treket, Knight Ridert, South Parkot, Száguldó viperát, Sliderst meg ieneket. Ezek senkit sem érdekelnek, teljesen eltér az ízlésem az átlagtól.


Meg eszembe jutott, hogy pl.: volt, hogy meséltem vkinek, hogy a Volán járatokat a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium rendeli meg, de ez az átlag embert nem érdekli. Politizálni viszont én sem szeretek.

2014. szept. 6. 12:50
 5/7 anonim ***** válasza:
legyél lazább és fiatalosabb, hívd el őket suli után Mekibe, vagy hétvégén bulizni és buliban van csomó csaj, ott válogathatsz bőven
2014. szept. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ha nem sajnáltatnád magad, és próbálkoznál különböző témákról beszélgetni a lányokkal akkor talán több sikered lenne. De a saját sajnáltatásodat felejtsd el, mert azt a lányok nem szeretik.

20/L

2014. szept. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én ugyan ezeket a sorozatokat nézem/néztem :D Kivéve a south parkot.
2014. szept. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!