Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Nektek mennyire jön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mennyire jön be egy ilyen fajta srác?

Figyelt kérdés
Elegáns ruhákat hordok, szemüveges vagyok, nem beszélek túl sokat, de úgy látom, és mondják is, hogy nagyon jó humorom van, jó tanuló vagyok, néha eljárok bulizni, és szeretem a természettudományos tantárgyakat, főleg a fizikát, mérnöknek készülök, és sok időt töltök ezekkel a dolgokkal. Ja és 17 éves vagyok. Kort is irjatok légyszi!

2016. dec. 29. 00:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik amit leírtál, az elegáns öltözet is bár nekem annak inkább az ilyen lazább fajtája tetszik. (Valami színes/mintás/néha sima egyszínű ing és egy farmer) De még több információ kéne rólad, hogy biztos választ tudjak adni.
2016. dec. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
68%

Ronda vagy, szóval valószínűleg ezek alapján mindenki igent mond, de amint meglátnak lelépnénel, miért? ha kicsit is kinéznél valahogy nem itt panaszkodnál a külsödről és nem önbizalommorzsákat csiegetnél a válaszokból, én most szépen leis rombolom azt, amit eddig sikerült felszedned pár válaszból, ronda vagy, kezdj magaddal valamit vagy örökre egyedül maradsz..

Külső 99%-ban fontos a belső meg csak 1%-nak és a lányok 0,01%-nak, mivel csak a lányoknak azon kicsi részének van némi esze és csak annyi lány tud gondokodni.

17f

2016. dec. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Én fiú vagyok de az én véleményem hogy Szar a látásod mivel szemüveges vagy...
2016. dec. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ez mind szép és jó :)


17/L

2016. dec. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
12-es! Köszönöm szépen, hogy egy kérdés miatt egyből arra következtetsz, hogy ronda és önbizalomhiányos vagyok. Most akkor le kell, hogy törjem a lelkesedésed, mert nem ilyen indíttatásból kérdeztem, egyszerűen arra voltam kíváncsi, hogy melyik korosztálynak jön ne jobban ez a fajta stílus. Remélem kidühöngted magad, a végére tettél egy kis szexista megjegyzést is, miszerint a lányok nagy része nem tud gondolkodni. Úgy gondolom, hogy inkább neked vannak sorozatos csalódásaid, és azért írogatsz ilyeneket általánosítva a másik nemről. A többieknek köszönöm a válaszokat!
2016. dec. 30. 00:47
 16/17 anonim válasza:
Nem értem miért kell letámadni azért mert ez a véleménye. Én is ismerek ilyet aki elegánsan öltözik, egy zseni természettudományokból, néha buliba is jár, de egyébként a szociális képességei nagyon alacsonyak, és egy lánnyal képtelen lenne kialakítani egy szerelmi viszonyt.
2017. jan. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Valószínűleg ha ilyen lennél, és még szép is, nem kéne barátnőt keresgélned
2017. jan. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!