Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pofon vágott a barátom és azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pofon vágott a barátom és azt mondta én provokáltam ki leírom mi történt és írjatok légyszíves véleményt hogy mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

szóval a lényeg a barátommal 2 hete járunk ő muzulmán egy arab fiú itt tanul nálunk

és a következő történt:

Tegnap este beszélgettünk és szóba jött a vallás én mondtam neki hogy allah nem létezik meg hülyeség és emiatt terroristáskodnak meg ilyenek ő mondta hogy ez nem igaz mert nem minden muzulmán az én mondtam hogy tudom de egy idő után úgyis azok lesznek mert majd küldenek nekik leveleket meg ilyenek hogy lépjenek be ilyen olyan szervezetekbe aztán mindegyik olyan lesz és kértem hogy hagyjon fel vele mert amúgyse létezik allah meg a kereszténység az igazi és hogy a pokolban fog elégni felidegesítette magát és elrohant ki a szobából a nappaliba hogy olvas meg lenyugodjon de én mentem utána és mondtam neki hogy ez nem megoldás hogy elszalad meg hogy az isten szereti őt is csak rossz úton jár és nem az ő hibája hogy ilyen nah akkor elkezdett kiabálni hogy hülyeségeket beszélek erre én is felidegesítettem magam és berohantam a szobába tudtam hol tartja a koránt és kivittem neki és mondtam hogy ez a könyv egy sz*r és hazugságokkal van tele erre ideges lett és mondta hogy tegyem le mert nem érhet hozzá más mert az az övé én meg mondtam neki hogy jó akkor tartsd meg ha annyira kell és fogtam eldobtam jó messzire akkor pedig adott egy nagy pofont és lerogytam a kanapéra és nagyon sírtam és azt mondta menjek haza meg bolond vagyok és bocsánatot se kért azóta is rossz a kedvem és még csak fel se hív meg semmi... :(


2015. márc. 22. 14:55
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
14%
Az ilyenen miért kell ennyit agyalni? Megütött, kész, vége.
2015. márc. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
mert szeretem nagyon :(
2015. márc. 22. 14:57
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát így is elég türelmes volt...neked kéne bocsánatot kérni
2015. márc. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
35%

ha úgy vesszük jogos volt a pofon


nekik ez a vallásuk és te nagyon megsértetted és meg akarod már most változtatni


szerintem felesleges is folytatni ezt a "kapcsolatot"...

2015. márc. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Jó, ha ez így neked jó, akkor meg ne siránkozz itt nekünk.
2015. márc. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
56%
Te egy idióta pina vagy. A vallás egy olyan dolog, amit tisztelned kell, ha a másik nem úgy gondolkodik ahogy te. Nem térítheted meg, csak mert úgy gondolod neked van igazad. Szerintem ő se tette volna ezt. Minek jössz úgy össze valakivel, hogy alapvető dolgokat nem tudsz benne elfogadni? Keresztény vagyok és erőszak gyűlölő, de teljesen megérdemelted azt a pofont. 23/N
2015. márc. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
95%

Én is pofon vágnék bárkit aki jönne az ilyen vallásos maszlaggal nekem, hogy Isten szeret és térjek meg...

Tökre megérdemelted.

2015. márc. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Te vagy a hibás. Általánosítottál, és minek kell a másikat a vallása miatt bántani. Te sem örülnél, ha valaki a Bibliát röptetgetné. Viszont az ütés tényleg sok volt. Milyen idősek vagytok?
2015. márc. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
46%
Szeresd csak. Legközelebb a torkodat fogja elfűrészelni.
2015. márc. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
24%
Megérdemled! Hülye pi.cs@ vagy! Számtalan történetet megírtak az újságok is, hogy mennyire rosszul járt az a nő akinek nem felelt meg a magyar f.@.sz! Terrorista feleség akarsz lenni? Tudod mi jár a fejében? Számoltál már amásik ország másik kulturájával, szokásaival? Csadorban akarsz járni a férjed mögött néhány lépéssel? Teljesen hülye vagy?
2015. márc. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!