Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ebben az esetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit a nyáron ismertem meg,egy barátom által.Első perctöl joba voltunk és jól kijöttünk egymással.Ez a lány nem ott él ahol én,hanem tölem elég tavol.A rokonai viszont itt élnek ahol én és 1 evbe körülbelöl 4 hónapot itt tölt.

Ezen a nyáron,ahogy megismertem felcsillant bennem valami.Tudtam,hogy ő kell nekem.örömömre nem volt viszonyzatlan ez az érzés.Nagyon joba lettünk a nyáron olyannyira,hogy randizzni vittem és minden napunkot eggyütt töltöttük.De már csak 1 hét volt addig amig kellet hazautazzon.Ekkor nagyon megváltozott.Azt mondta hogy ez nem lesz jó,hogy 4 hónapot nem láthat csak kamerán keresztül ezért azt mondta vegyünk vissza a kapcsolatból,hogy legyen könnyebb majd.Termeszetesen megrázott a dolog.Voltam már szerelmes és voltak kapcsolataim de ilyen eddig még soha.Igy meg egy lányt sem szerettem mint őt.Minden megvan benne ami az ideálom.Olyannyira visszavettünk a kapcsolatunkból,hogy már csak közönséges baratként viselkedünk.Ez nagyon fáj nekem.mondtam ezt neki de azt mondta,hogy ő most nem akar kapcsolatot de tudom hogy még kindig szeret mert egyszer elmondta.Nyáron mikor hazament kivoltam keszülve.De minden nap beszéltünk és igy eltelt a 4 hónap.Alig vártam ,hogy ujra lássam és az is eljött.De lehet hogy nem kellet volna igy várjam.Teljesen csak barátként tekint rám.Látom még mindig,hogy szeret de nem akar semmi.Én nagyon szeretem és ami a legrosszabb,hogy nem tudom elfogadni azt,hogy nem az enyém.Ha beszélget egy fiúval nagyon féltekeny vagyok,mert nagyon szeretem.Ilyenkor ő is észre veszi ezt.

Szerintetek mit tegyek?

Mit tegyek féltékenység ellen?vagy mi tegyek ,hogy észrevegye hogy én kellek neki es ő is nekem.?

Probáltam elfelejteni,de egyáltalán nem megy.Egyfolytaba ő jár az eszembe és nem birok ki 2 napot anélkül,hogy ne hallanám a hangját.

Mit tegyek szerintetek,hogy beismerje hogy kellek neki és,hogy mennyire szeretem?



2016. dec. 29. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem szeret teged csak nm akar olyan kapcsolatot, ahol a parok alig latjak egymast..

szerintem probal tovabb lepni es elfelejteni teged


valld be neki hogy nagyon szereted ot es nm akarod elvesziteni

2016. dec. 30. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én, csak 13 éves vagyok és rohadtul nem ide kellek. De mégis hamár itt vagyok meg amúgy tényleg rossz látni hogy így van a helyzeted, tényleg. De figyelj én azt mondom hogy megéri megtenni a tennivalót. tehát figyelj a másik lehetőség hogy el kell felejtened ami gondolom lehetetlennek tűnik, de nem szabad belebetegedned mert az egy hihetetlen nagy gáz lesz. csak vissza-visszavenni a kapcsolatból és úgy. De figyelj ha egyszer megszeretted akkor csak vald be neki. Nincs vesztenivalód legfeljebb nemet mond, akkor néz humoros tartalmakat, az talán segít
2016. dec. 31. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!