Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi legyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi legyen?

Figyelt kérdés

Az osztájomba jár egy roma lány és meg tudtam hogy belyövök neki és hát ő is belyön csak félek hodj ki közösítenek mer roma szerintetek mit csináljak?

14F



2016. dec. 30. 01:04
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Részvétem
2016. dec. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Látom a nyelvtankönyvet már kiközösítetted :D
2016. dec. 30. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat pls
2016. dec. 30. 02:38
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

ket dolog van amit tehetsz :


1. nm kezdesz ki vele. a tavolbol figyeled es ennyi. a jo az hogy nm fognak kikozositeni vagy csufolni. a rossz az hogy idegeskedsz meg megemesztenek teged az erzeseid.


2. probalkozol nala es talan osszejottok. a jo az hogy van egy baratnod es szereted. a rossz az hogy eleted vegeig emlegetni fognak az ismeroseid hogy osszealltal egy romaval. egy csaj sem fog szoba allni veled kesobb ha megtudjak hogy kikezdtel egy romaval. nagyon szemetul hangzik de hidd el hogy igy lessz.


en oszinten szolva en a te helyedben nm foglalkoznek vele. megkimeled magad a sok megalaztatastol. siralmas eleted lessz ha csak el is mondod valakinek hogy bejon neked mert hulyenek fognak nezni. amugy is idovel csak nevetni fogsz ezen mert egy csomo szep es aranyos lany van valahol odakint. biztos ugy hangzik mintha rasszista lennek de hidd el hogy mindenki tudja hogy nem jo romakkal tarsalogni.. ok mas vilagban elnek mint mi magyarok. amugy is fiatal vagy meg es tobb szaz lany kerul majd az utatba. nm kell surgetni.


de mitsem szamit hogy en mit gondolok, te kell donts... merlegeld hogy mi jobb neked es az alapjan donts...

2016. dec. 30. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De nem látszik rajta h roma
2016. dec. 30. 02:46
 6/9 anonim ***** válasza:

az elozo valaszolo vagyok


egyszer ugyis ki fog derulni... az ilyesmit nm lehet eltitkolni

2016. dec. 30. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De olyan jól néz ki
2016. dec. 30. 03:03
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, akkor mi a problémád, ha te is tetszel neki és ő is neked? :D

Úgy tudtam, hogy akik szeretik egymást, le*arják a többiek véleményét.

2016. dec. 30. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Dugd meg, azt csá...
2016. dec. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!