Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek létezik olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan hogy valaki egyszerre 2 emberbe szerelmes legyen?

Figyelt kérdés
szerelem

2016. dec. 5. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
18%

Vót' már!


19/F

2016. dec. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. dec. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
előfordulhat, nem egy könnyű helyzet
2016. dec. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha szeretnéd az elsőt, nem szerettél volna bele a másodikba
2016. dec. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Adom a 4. válaszóló véleményét, ha az első srác nem kötött le annyira és inkább a másik is megtettszet akkor hülyeség. max. vonzódsz valamelyikhez de ez akkor nem szerelem talán egyik fél felé sem.
2016. dec. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Halvanydora válasza:
Lehetséges. Nekem is volt olyan, hogy egyszerre két ember iránt éreztem ugyan olyan erősnek hitt érzelmeket de késöbb rájöttem az eggyikük sokkal fontosabb volt. Szerintem ez minden ilyen helyzetben be szokott következni vagy azért mert egyikük kevésbé lett fontos vagy azért mert túl fontos lett.
2016. dec. 6. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem főleg tin korban hiszik még el ezt a "csak egy embert lehet szeretni" dolgot.

Lehetséges egyszerre kettőt is, láthatod más is írta, bár ilyenkor nem teljesen ugyanolyan érzelmekről van szó.


(Hallottam én már egy vitában pont a monogámia mellett érvelő pszichológustól is erre a kérdésre azt a választ, hogy ige, lehet.)


Az élet nem arról szól, hogy szerelmes leszel, és utána már soha többé nem leszel az... A párod előtt is voltál szerelmes (gyanítom nem is egyszer), butaság lenne azt gondolni, hogy ezután halálodig már soha többé nem leszel az... Bizony ez előfordulhat kapcsolat mellett is, csak ez fájó beismerni. Mert nem idilli dolog.

N

2017. febr. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!