Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy legyek túl egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koma20 kérdése:

Hogy legyek túl egy ilyen szakításon?

Figyelt kérdés

2 hete szakított velem a barátnőm azzal hogy már nem szeret(2 hónapig voltunk együtt)

Senkit nem szerettem annyira mint őt mindig ott voltam vele amikor csak tudtam és mindig igyekeztem hogy a legjobb legyen neki és mindig jól érezze magát.

A kapcsolatunk legelején féltem is hogy ő is csak úgy itt fog hagyni, de aztán megbíztam benne mert szerettem és úgy látszott hogy ő is engem

aztán egyszer csak (egy suliba járunk) rossz kedve volt egész nap és azt se tudta hogy miért és így az utána következő másfél hétbe hol jó kedve volt hol rossz. Aztán egyszer egy napon ment pszichológushoz s miután írt hogy ezekbe a szorongásokba én is benne vagyok, másnap reggel órák előtt közölte velem hogy arra jöttek rá hogy már nem is szeret és hogy ezt ő csak félt bevallani magának

Életemben nem sírtam semmi miatt ennyit ami azért is durva mert nem is voltunk igazán sokáig együtt(most így 2 hét után is sírva írom le ezt az egészet)

egyszer el is mentem hozzá beszélni mert amikor szakított velem akkor kb meg sem bírtam szólalni a sírástól...de igazából annyi értelme volt hogy megbeszéltük hogy hogy ne utáljuk egymást és hogy majd ha kihevertük mindketten akkor majd akár beszélgetni összeülünk néha ha valamelyikünk akarja

Már többen hagytak csak így itt és már nem tudom hogy velem lehet-e a baj ezért barátaimmal beszéltem erről és ők azt mondták hogy szerintük nem mert nem beszélek más lányokkal meg mindig ott voltam mellette

tehát ez így eléggé összetört főleg hogy el volt tervezve hogy mit fogunk csinálni karácsonykor meg szilveszterkor



2016. dec. 30. 14:26
 1/7 A kérdező kommentje:
ja még annyi hogy 16/F
2016. dec. 30. 14:29
 2/7 anonim ***** válasza:
Csinálj olyan dolgokat amit szeretsz és ne gondolj a lányra. Ha nem szeret, akkor nem. bánhatja hogy elveszített egy ilyen embert.
2016. dec. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ahogy a #2 írta foglald le magad.

2 hét az nem sok idő, de az idő az nagy segítség :)

2016. dec. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tépj be, velem vagy haverokkal, van az a mondás, hogy akármilyen szar a helyzeted fűvel csak jobb lehet.
2016. dec. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy bmxeznék de épp egy térdműtétből épülök fel és nem szoktam gamelni sem így nagyon semmit nem tudok csinálni max ha valamelyik barátom ráér
2016. dec. 30. 15:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, az első két hónapban mindenkiben ott van az a nagy fellángolás. 2 hónap nem idő, csak egy kis próba vagy ismerkedés. 16 éves vagy és hidd el, hogy leszel te még szerelmes is. Ez csak egy fellángolás volt, hiszen abban a két hónapban (ahogy mondtad is) érezted, hogy szeretnek.


Szerintem gyorsan tedd túl magad rajta. :)

Ott a World of Warcraft, A CoD, konditerem, bmx meg úgyis nemsokára ('asszem' az iskolásoknak 2.-án) itt a suli, ami elvonja a figyelmed, ha a lányt ki tudod lökni a látóteredből (na de nem szó szerint :D).

2016. dec. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Btw, jobbulj.

Első legyen a gyógyulás, aztán a kondi meg a Wow. :))

2016. dec. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!