Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyek túl az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek túl az első szakításon?

Figyelt kérdés

másfél évig voltunk együtt a párommal, 1 hónapja szakítottunk. Még mindig nem bírom túltenni magamat rajta, nagyon szerelmes vagyok, csak sajnos ketté vált az utunk, neki máshová kellett mennie dolgozni, én meg még tanulok. Soha nem éreztem még senki iránt ezt az érzést, és úgy érzem, hogy nem fogok sohase találni hozzá hasonlót. mindenki így érezte az első nagy szerelménél? képtelen vagyok ránézni más fiúra, nekem csak ő kell, senki más..

De nem tudom, hogy tereljem el a gondolataimat, sok filmet nézek, olvasok, tanulok, de nem megy, egész nap ő jár a fejemben. Már az is az eszembe jutott, hogy írok egy listát, hogy miért jó szinglinek lenni, és hogy miket lehet csinálni, de semmihez sincs kedvem, hogyha nem vele csinálhatom.

Ha tudtok, légyszíves adjatok valami tanácsot :(

21/L


2013. okt. 25. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Beszélgessünk!;)
2013. okt. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

menj utána...minek tanulsz?


úgyse leszel miniszter!!!!!

2013. okt. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ez sajnos nem ilyen egyszerű :(
2013. okt. 25. 23:06
 4/7 anonim ***** válasza:

igen, általában ez ilyen nehéz. az egyik legnehezebb érzés a világon, tudom, most nem sok minden vigasztalhat, ezt végig kell szenvedni, idő idő idő... nem lehet megúszni a fájdalmat, de szerintem ez alapvető élettapasztalat, amiből sokat fogsz profitálni. persze ez nem vigasztal, de hidd el, idővel másképp tudod majd nézni a dolgokat. nekem életem legkeményebb időszaka volt az első komoly kapcsolatom vége, azt hittem, sose leszek már boldog, de túléltem, sőt, az az utáni volt életem legjobb nyara, és akkor ismertem meg a mostani páromat.

természetes érzés még, hogy csak ő kell, hidd el, idővel ez is változni fog, ahogy telik az idő, és távolabbról tudod szemlélni a dolgokat. a szakítás utáni fájdalomnak van egy lefutása, tagadás, alkudozás, harag, majd elfogadás... túl fogod élni. nekem rengeteget segített, hogy netes fórumokon beszélgettem hasonló helyzetben lévőkkel, és szakítós sztorikat olvasgattam (pl. [link] szintén segíthet, ha változtatsz egy kicsit a mindennapokon: elcsépelt, de jó ilyenkor az új frizura, új ruhák, új sport elkezdése, és persze sok idő a barátokkal, a lényeg, hogy aktív legyél. kitartást az előtted álló időszakhoz, ha beszélgetni szeretnél, írj nyugodtan!

21L

2013. okt. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A.R. ***** válasza:
Noémi? O.o
2013. okt. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4. válaszoló nagyon nagyon köszönöm a sok hasznos információt :) megnézem az oldalt is mindenképpen

csak már lenne vége ennek az időszaknak, annyira lassan mennek a napok... és annyira nehéz

5. nem Noémi vagyok :D

2013. okt. 26. 00:01
 7/7 anonim válasza:

na, túlélted? :)

én is nagyon depis voltam az első hónapban az első szakításom után (ez a 2. hónap azóta) és most tök jól vagyok. És ilyenkor magunkban kell eldönteni hogy 1. most akkor depizni akarsz és emészteni magad vagy 2. nem rá gondolni és elhitetni magaddal hogy milliárdan túlélték már, ez nem a világvége. :)

2014. ápr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!