Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy legyek túl egy váratlanul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek túl egy váratlanul jött szakításon, amiben azt érzem, hogy én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Nem sokáig voltunk együtt. Az a baj, hogy mikor szakított velem a volt barátom, olyan kifogás szerű indokot adott elő. Ennek már 1 hónapja de még mindig azon gondolkodom, hogy mit rontottam el, mi lehet a dolog mögött. Ő kezdeményezte a kapcsolatot és pár hét alatt meg is gondolta magát. Nem mentem el vele előtte egy buliba, arra következtettem, ez lehet az oka, de ennél érettebb. Lényegében azt mondta, hogy ő nem ilyen barátnőt szeretne. Az volt a lényege, hogy neki nálam sokkal jobb kell. Csak az a gond, hogy ezt már akkor is tudnia kellett volna, mikor összejöttünk. Ha nem jött rá akkor, akkor meg nagyon kevés volt ez az idő ahhoz, hogy megismerjen. Hogy tegyem ezen túl magam? Hogy ne kattogjak ezen? Egyszerűen nem tudom elfelejteni. Lehet azért is mert rosszul esett és úgy érzem, még lehetőséget sem kaptam. Meg valahol azt, hogy lejárattam magam, haragszik rám. Akkora önbizalom romboló indok volt. Mit kezdjek most ezzel? Hogy zárjam le? Akik hasonló helyzetben voltak hogy tették túl magukat ezen gyorsan?

22l


2013. dec. 30. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ilyen emberre idöt se kellene pazarolnod!nekem már volt elég sok kapcsolatom ilyen olyan amolyan.volt olyan is akivel meg volt beszelve a találka,és kikapcsolta a telefonjat eltünt,és rá két hétre jelentkezett..

ezek sajnos azt hiszik bármit megtehetnek a nökkel.

meg ha ő nem ilyet kart maganak,akkor menjen a fenébe,ne foglalkozz ezzel,találsz majd olyat aki megbecsül téged,és elfogadja, hogy te hova akarsz éppen menni,vagy mit akarsz csinalni.én is sokat sírtam a pasik miatt régebben,de rájöttem, hogy csak magamat teszem ezzel tönkre,mindig emelt fővel kell távozni,aztan legyen nekik rossz,ne nekünk.

2013. dec. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Csak annyira nem ilyennek ismertem meg. Olyan rendes, kedves srácnak ismerem. Még szinte esélyt sem kaptam, pedig azt gondoltam komolyan gondolja. Azóta sem beszéltünk. Csak így meg rágódom rajta.
2013. dec. 30. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!