Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent ha egy lány sokszor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha egy lány sokszor rám néz? Elmult időben sokszor nézett, rám is mosolygott sokszor van arra amerre én (suli) viszont az utóbbi időben nem nagyon keresett a szemével. Mit jelenthet ez és azt várja hogy én is lépjek?

Figyelt kérdés
Ja és asszem k**vára beleszerettem.
2016. dec. 30. 20:45
 1/9 A kérdező kommentje:
17 éves fiú vagyok a lány pedig 16
2016. dec. 30. 20:48
 2/9 anonim ***** válasza:
Tetszeel neki *.* figyi én azt gondolnám a helyében, hogy ugye ő már rádmosolygott, vagyis megtette az első lépést, felkeltette a figyelmedet. Igen, azt várja, hogy most te lépj. Lehet, hogy egy kicsit fél is , mert uyge idősebb vagy nála. Jelöld be facebookon, vagy ami még jobb; menj oda hozzá személyesen és hívd el valahova. A lányok sokkal jobban szeretik a bátrabb srácokat. Sok sikert ;) 14/l
2016. dec. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Lehet, hogy "visszavonult", mert ugye nem érdeklődtél iránta és ezért feladta. :/
2016. dec. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha már mosolygott rád, az már azt jelenti, hogy érdeklődik utánad. Az, hogy nem keres a szemével, még nem feltétlenül jelenti azt, hogy már nem szeret. Inkább azt, hogy szégyenlős kicsit, így azt várja, hogy te lépj egyet, vagy nem kapott tőled megfelelő "válaszokat". Szerintem jobb, ha lépsz egyet te is, mivel így talán megnyílik előtted jobban is a lány,mert érzi, hogy te is érdeklődsz utána.

17/f

2016. dec. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a facen ismerősöm de sajnos nincs alkalmam odamenni hozzá mert mindig a barátnőjével/barátnőivel van, legalábbis ahányszor láttam, de persze volt olyanis h egyedül volt és odamehettem volna hozzá csak akkor még nem voltam benne biztos.
2016. dec. 31. 09:03
 6/9 A kérdező kommentje:
Még annyit szeretnék kérdezni, hogy hogyan menjek oda hozzá, milyen indokkal/szöveggel, ugyanis meg akarom és meg is fogom lépni de nem ismerem személyesen. Hogy tudnám ezt megoldani?
2016. dec. 31. 09:11
 7/9 anonim ***** válasza:

Figyelj én is hasonló helyzetben vagyok mint te csak én lány vagyok a srác pedig 18. Igaz még nem mertem rámosolyogni , sokszor nem is merünk egymásra nézni.


DE! Nagyon örülnék annak ha odajönne hozzám bármivel , tényleg bármivel:D


Visszatérve rád szerintem mosolyogj rá utána pedig menj oda hozzá még ha egy barátnőjével van is. Ha tényleg tetszel neki ami elég valószínű nagyon fogja értékelni.

2016. dec. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2016. dec. 31. 18:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, írj rá, hogy szeretnél vele kettesben találkozni, mert egy személyes dologról szeretnél vele beszélni
2017. jan. 1. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!