Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Visszagondolva az elmúlt 15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszagondolva az elmúlt 15 évem randizásos korszakára, egyetlen olyan randim sem volt, ahol a lány érdeklődött, mosolygott, nyitott és kedves volt, ahogy elvileg kéne lennie. Ez mit jelenthet vajon?

Figyelt kérdés

2016. aug. 15. 12:05
1 2
 1/16 Noren1989 ***** válasza:
100%
Hogy nem olyan nőkkel randiztál, akikkel már előtte is meglett volna a közös hang.
2016. aug. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tehát mások meg olyan nőkkel randiznak?
2016. aug. 15. 12:09
 3/16 anonim ***** válasza:
97%

nem a megfelelő partnerekkel randiztál...igen másoknak sikerül...


23F

2016. aug. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyrészt jelentheti, hogy nem megfelelő partnerekkel randiztál

És jelentheti, hogy társas és kommunikációs képességeid gyengék, negatív benyomást tettél

2016. aug. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, hogy ez igaz, nem vagyok valami jó a kommunikációban. A társaságot sem szeretem.

Akkor túl sok jóra egész életemben nemigen számíthatok, ugye?

2016. aug. 15. 12:27
 6/16 Költőnő? ***** válasza:
68%
Én alapvetően egy könnyen nevető csajszi vagyok, de egy negatív, sótlan idegen társaságában szinte lehetetlen lenne.
2016. aug. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Költőnő?

Nem mondhatja rám sneki, hogy sótlan lennék. Vidám természet vagyok, egyedi humorral és viszonylag magas intelligenciával.

Egyszerűen a kommunikáció számomra az információcseréről szól leginkább. Én az ilyen női trükkökre, testbeszédre, sorok közti olvasásra nem vagyok vevő.

Ráadásul a legtöbb randihelyzetem olyan volt, hogy a nő volt, akik megkukult és tőlem várta, hogy szórakoztassam. Amikor kiderült, hogy nem fogom megváltani a világot, leplezni sem tudták a csalódottságukat.

Végeredményben az is elmondható, hogy ritkán kerültem össze jó randipartnerrel. Ettől függetlenül jelekből a mai napig nem tudok olvasni.

2016. aug. 15. 13:55
 8/16 Költőnő? ***** válasza:
Nálam pl nem látnál olyat, mert az ilyenektől hülyét kapok, de egy új szitu amúgy is stresszes a legtöbb embernek. A felszabadult kommunikáció az mindig két ember közös csatornája. Tetszik nem tetszik egy randin oda kell pakolnia magát az ember fiának, lányának. Ez egy ilyen sztori.
2016. aug. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Költőnő? ***** válasza:
És nem feltétlenül arra gondoltam h sótlan lennél feltétlenül. De érted, szórakozni azzal lehet, aki szórakoztató. Nem kell paprikajancsinak lenni, de az ember randin önmagában szórakozzon vagy hogy... érted na. Azaz remélem.
2016. aug. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Értem én... csak nem szeretem :)

Alapvetően azt vettem észre az ilyen randijaimon, hogy a lányok az első 3 másodpercben hoznak egy döntést, ami többnyire negatív. Aztán legfeljebb rám hagyják, hogy változtassam ezt meg, ha tudom.

Szóval én poénkodhatok, nyithatok témát, de ehhez kell egy megértő közönség is.


Ok, volt olyan randim persze, ahol meg a lánynak jöttem be és ő nem jött be nekem. Ezek a legrosszabbak, mert ha elkezdtem flegmázni, akkor újfent kontraproduktív voltam és csak jobban közeledett hozzám.

(Volt egy lány, aki konkrétan lecseszett, hogy miért nem csókolom meg végre). Ezen esetekben viszont direkt nem voltam szórakoztató, szóval ez nem számít.

2016. aug. 15. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!