Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan lehet tudni, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy szerelmesek vagytok?

Figyelt kérdés
Egyáltalán mi az a szerelem?
2016. dec. 31. 11:03
 1/8 anonim válasza:
47%
olyankor viszket a bal herém.
2016. dec. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én még nem voltam szerelmes

16f 😭

2016. dec. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Másmilyen lesz a világ. Pozitívabban gondolkodsz, minden tárgyról ő jut eszedbe (pl gyűjti a szalvétákat, az étteremben meglátod a szalvétákat és rögtön ő jut eszedbe) alig várod, hogy találkozz vele, vagy hogy visszaírjon. A hasad beleremeg ilyenkor, erre mondják hogy pillangók vannak a hasadban. :)

Sokszor azon kapod magad, hogy már megint róla ábrándozol, visszajátszod a párbeszédeiteket.

Screenshotolod a cuki üzeneteket. :D

Esetleg nyomozol utána Facebookon vagy más oldalakon. :D

Minél többet meg akarsz róla tudni. Vágysz a társaságára. Hiányzik, ha nincs melletted, vagy ha nem érint meg... Vágysz rá, kívánod, akarod őt. :)

17L

2016. dec. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pontosan utolsó. Én pont ilyeneket érzek és ilyeneket teszek. Most épp "harcolok" egy lányért. Holnap lesz a randim. És hát a telómon betelt a memória mert minden képe megvan. Oda vagyok érte meg vissza. Kisiskolás korom óta és most lehet összejön. Áá el se tudom mondani milyen érzés.
2016. dec. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja 16/F
2016. dec. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Van igazság abban amit 3-as mondd.

Csak mindez el is tud múlni. A pillangók,a remegés. Minden. És marad a puszta semmi. A lelketlen üresség. Ezzel is számolni kell. Az egy dolog h az elején mindent beleadunk egy kapcsolatba akkor minden happy meg rózsaszín. Persze vannak ahol később is. De egy idő után jön a szürke valóság. H semmi nem olyan mint amilyennek képzeltük. És marad a fájdalom,a magány érzése, és h már megint becsaptak. Ezzel is számolni kell.

2016. dec. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Onnan tudom hogy mondták.
2016. dec. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet elmondani, ezt át kell élni.
2016. dec. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!