Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, Nők! Ti ilyen esetben...

Lányok, Nők! Ti ilyen esetben odamentek a férfihez? Férfiak Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Este 8 órakor ért be a vonatom a Keletibe, és sétáltam a 12-es vágánytól a metróhoz. Megláttam egy Férfit, aki olyan hatással volt rám, mint még soha senki. Számomra tökéletes volt a talpától a fejebúbjáig. Csak néztem és nem tudtam levenni róla a szemem. Ismerősökkel volt (3 pasival) és olyan feltűnően néztem a szemébe, hogy értetlenül álltak a helyzet előtt,és ők is hosszasan bámultak. Már már kínos volt a szitu, de valahogy nem tudtam levenni róla a tekintetem. Gyönyörű volt a szeme, a szája, a mindene. Első látásra szerelem volt. Éreztem hogy tudatnom kéne vele valamit, de nem állíthatok úgy elé, hogy nagyon tetszel... Viszont tudtam, soha többé nem találkozom vele. Az sem biztos hogy magyar volt. megálltam egy pillanatra, mély levegőt vettem (tényleg nagyon a hatása alatt voltam) , és mérlegeltem oda menjek e. Végül nem tettem meg, talán jó is, talán nem... Nem tudom.

De kicsit bánom... Ti mit tennétek ilyen esetben?



2015. máj. 10. 15:41
 1/7 anonim válasza:
Mgamat ismerve nekem ehhez nem lett volna bátorságom.
2015. máj. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Simán odamennék valamilyen ürüggyel,mindig is ezt tettem ha nagy hatással volt rám valaki.
2015. máj. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Mit mondjak egy nyilvánvalóan kamu kérdésre? Fogadok nem tudod hol dramatizáltad túl!-)
2015. máj. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én odamennék...


az exemmel a következő "nagyon frappáns" kérdéssel ismerkedtem meg: "hát te meg ki vagy?" - mondjuk legalább egy munkahelyen dolgoztunk, de randira is én hívtam el


amúgy írjál romantikus regényeket, erősen túldramatizálod ugyanis a helyzetet, ha tényleg szerelem lett volna első látásra, odamennél volna ;)

2015. máj. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem értem hol dramatizáltam túl, mivel ez egy megtörtént eset... De különben számítottam rá, hogy ötből ketten kötekedni fognak, mert túlságosan nehéz felfogniuk a gép előtt ülve, hogy ilyen is létezik a nagy világban!
2015. máj. 10. 16:00
 6/7 anonim válasza:
Nyugi kérdező! :) velem is volt ilyen,nem is olyan régen,pedig nem vagyok valami romantikus típus...Nem mentem oda hozzá,mert be voltam tojva! :D Mondjuk én néha látom,mert kisvárosban élünk,szóval ki tudja mi lesz :) Várom,hogy ő jöjjön hozzám :D :P
2015. máj. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha méreten felüli farkam lenne / 18 cm felett / ,sosem lenne ilyen gondom,de így, / az "így" ebben az esetben kicsit jelent/ az állandó stressz nem enged kezdeményezni.
2015. okt. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!