Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még olyan, hogy tisztesség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan, hogy tisztességes nő?

Figyelt kérdés

Na szóval, több ízben vizsgálva a dolgokat:


Van még olyan, aki értékeli a kisebb dolgokat, ha megtesz érte valamit egy srác?

(Legyen pl olyan, hogy biciklivel sokszor elment elébe, több kilométereket, hogy akár csak 5 percre, de láthassa a lányt)


Ha pl éhes volt, akkor kedvében jár neki, olyan dolgokat is megtesz, amit alapból nem kedvel.


Van még olyan akinek nem az olyanok kellenek, akik számomra nyomi hajstílust viselnek..

Az ilyen seprű haj, vagy mit tudom én minek nevezik.


Aki elfogadja, hogy aki épp érdeklődne iránta, kicsit segítségre szorul, és ott állna akkor is mellette, mikor mások csak beszólogatnak?


Akik nem a munkát tekintik először és a keresett money-t, hanem tényleg magát az embert?



2016. aug. 19. 11:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
43%
Én értékelem, csak rendszerint olyanok járnak a kedvemben, akiktől nem akarhatok többet, mert már elkeltek, és sajnálom, hogy nem találkoztunk korábban, mikor még függetlenek voltak...
2016. aug. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
56%
Igen, vannak még ilyen nők. :)
2016. aug. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
7%
Nem hiszem. Ez a ami korban már nem létezhet. Van egy "régi" randizós-szrelmskönyvünk itton, hát az a vicc, hogy 1999-ben adták ki, de mára ez használhatatlan, pedig nagyon szép és romantikus, ha rossz kedvem van azt szoktam olvasni. De ez mára már olyan mint a 19.század... "Nemkő az"
2016. aug. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
0%
létezik, de ha nem vagy fent facebookon, akkor számukra nem létezel. Egy kapus, perverz ember vagy sok rejtegetnivalóval, 0 szoc élettel.
2016. aug. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
5%

Ilyen nem létezik,maximum a mesékben...

Az összesnek az ilyen ecsethajú,bunkók kellenek sajnos... mert szerintük az kihívás meg blablabla...

25/F

2016. aug. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
35%
Van, de már foglalt.
2016. aug. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
93%
Természetesen van, de az ilyen nők többnyire tartós párkapcsolatban vannak egy tisztességes férfival, szóval ha neked még nem jutott, akkor keress kitartóan, talán te is találsz egyet, de persze semmire nincs garancia. Az ismerkedés szerencse kérdése is.
2016. aug. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
7%
nincs! ki haltak sajnos
2016. aug. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
73%
Természetesen, de őket ugyanúgy semmibe veszik az "átlagos férfiak", mint az érdek ribik az átlagos férfiakat.
2016. aug. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
73%

Férfi vagyok, de szerintem van tisztességes nő, miért ne lenne? Ez is kitartó keresés kérdése, én ebben hiszek, és az is fontos, hogy rendbe legyenek a dolgok az ember lelkében/agyában saját magával kapcsolatban és ne a tisztességtelen, gerinctelen embereket vonzza be.


Sokszor sajnos az általad leírt dolgokat túl sűrűn produkáló emberek nem érzik magukat elégnek, vagy elég jónak, ezért folyamatosan úgy érzik, hogy valamivel kompenzálniuk kell. Ezzel alapesetben nincs probléma, ha nem lép át egy egészséges határt, de nem ritkán kapcsolódik ehhez egy személyiségjegy, amit sokan papucsságnak vagy "csicskaságnak" hívnak. És ez az, amit kevés valamirevaló nő szeret.

2016. aug. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!