Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a legjobb barátomba mit tegyek?

Figyelt kérdés
14éve ismerjük egymást ő lány. Rendszeresen találkozunk egy két hónappal ezelőtt el kezdtem érezni iránta valamit. Tegnap nálam aludt nem egy ágyba aludtunk csak egy szobába ő tudja hogy én mit érzek iránta szoktunk is róla beszélgetni mert néha megkérdezni hogy mi a helyzet ezzel a dologgal. Nagyjából mindent megenged a szájrapuszi és a csókon meg a csúnyább dolgokon kívül. Mindig egymás szemébe nézünk mélyen percekig is. Mit csináljak? Ő mit érezhet legbelül? 14F

2017. jan. 1. 21:59
 1/1 anonim válasza:
Szerintem van rá esély, hogy te is bejössz neki, de lehet, hogy bizonytalan. Egyébként ha szoktatok erről beszélgetni miért nem kérdezed meg konkrétan, hogy mit érez? Szerintem megérné.
2017. jan. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!