Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátomba! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tetszik (sőt beleszerettem) a legjobb barátomba (aki lány). Mindent megosztok vele meg ő is velem. Segítünk egymásnak ha baj van, kiállunk egymásért olyan mintha a testvérem lenne és ő is így érez. Aki az osztálytársam is. Tudom rossz ha osztálytárssal kezd ki az ember de akkor is.....Nem tudom hogy mit tegyek.... Ő 15 én 16

2016. dec. 27. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Mit kell ezen ragozni, ha ő is úgy érez, mint te?

Jöjjetek össze.

Nem kell túl bonyolítani semmit.

2016. dec. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit tegyél? Semmit. Ha a csaj nem akar semmit tőled, te meg nekiállsz neki bevallani, az akar a barátságotok vége is lehet. Ne kockáztass.
2016. dec. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kockáztass. Mert így is kínlódol,úgy meg legalább tudni fogod az ő érzéseit is.
2016. dec. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De nem akarom neki most kimutatni mert nem olyan régen szakított a barátjával....
2016. dec. 27. 14:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Mérlegelj. Mi fontosabb? Az hogy megmaradtok barátoknak, ami több időre is szólhat vagy összejöttök, szakítotok aztán soha nem beszéltek.

Szerelem nagyon ritkán végződik barátsággal.

2016. dec. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem összejött :-)
2016. dec. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!