Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mivan?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mivan?

Figyelt kérdés

Előre is bocsánat a helyesíráshibákért,ékezethianyokért!! Meg kivsit hosszú leszek:( :)

9.es lány vagyok, van egy évfolyamtársam aki kb 7. Óta évfolyamtársam. Mondták már 2-3an hogy 7.ben szerelmes volt belém, erről 8.ban tudtam is, figyeltem őt, (mellesleg nekem is bejott ő) és kb novemberig ha a l átókörében voltam felém pillantgatott, ha egy társaságban voltunk egy pontot bámult a földön, vagy esetleg telefonozott, volt hogy meg se mert szólalni ha kérdeztuk a velemenyet vmirol... Allitolag egy baratja vmikor bekopte ot anyunak, tehát töle is tudtam az egészről! Úgy csináltam mintha nem tudnék semmiről, de azért kicsit nehéz volt... Utána folyton szekálták őt az osztalytársai h "3 hete van barátnőd és már esküvő, ilyet..." stb... És én ugye csalódott voltam, de kiderült se barátnő se esküvő (:D) elballagtunk, előtte kb áprilisig felém se nézett, nem tudom mi volt, majd utana májusig kezdődőtt elolrol a messzirol nezlek-kozelrol meg se szolalok dolog, majd amikor kiderult nyaron hogy egy gimibe megyunk, (merthogy ugye ilyen dolgokat se volt hajlando elottem meg a baratnom elott megosztani...) es hogy Ő ugyanúgy B-s én meg A-s, akkor en tul.keppen orultem, meg meg egy csomoan egybe kerultunk, es most szeptemberben megint bevetette a messzirol nezlek kozeledben kussolok megoldast,utana semmi, majd megint, most meg megint semmi.. Mi van vele??? 😒😒


2017. jan. 2. 06:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy ugyanúgy komunikálok vele ahogy 7.ben, amikor még nem tudtam semmirol...
2017. jan. 2. 06:47
 2/3 anonim ***** válasza:
Ferkozz a kozelebe.:) Tedd meg te az elso lepest:)
2017. jan. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem író mondta, lépj te elsőként.
2017. jan. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!