Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ennek így van még értelme?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek így van még értelme?

Figyelt kérdés

Régebben tetten fel egy kérdést.Olvassátok el azt is kérlek mert úgy kerek a szrory:

http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__egyeb-ker..


Akkor az helyrejött minden oké volt.

Aztán nagyon csúnyán összevesztünk.Olyan dolgokat mondott ami rohadtul fájt.Abban a pillanatban eldöntöttem hogy befejezem.

Pár napig nem beszéltünk.Én eközben teljesen befordultam.

Majd írtam neki egy jó hosszú és őszinte levelet.Ezen felhúzta magát.Szerinte kiöltem belölle minden jó érzést és szorakoztam vele.

Ezek után valamilyen csoda folytán sikerült normálisan megbeszélnünk a dogot,és összejöttünk. :)

Eldöntöttuk hogy "együtt" szilveszterezünk.

Félóránként válaszolt.Nagyon érdekes beszélgetés volt.


Na és itt a lényeg.

Tegnap kitalálta hogy teszteli magát.Kikapcsolja a netet,telefont elrakja.Kíváncsi hogy meddig bírja.

Egyből 2 dolog jutott az eszembe.

1.Arra nem gondol hogy akkor beszélni sem tudunk,és hogy baromira fog hiányozni?

2.Én (a barátnője)nem hiányzok neki?


Lehet agymenéses vagyok és nincs ebben semmi fura.

Viszomt azt érzem hogy nem őszimte velem.Nagyon nem.És ez rohadt egy érzés.


Bocsánat ha nagyon kesze-kusza lett.Ha bármi kérdésetek van tegyétek fel nyugodtan :)


2017. jan. 2. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Találkozni kéne élőben is..
2017. jan. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Majd ha iskola időben el tudsz utazni Erdélybe szólj!Kössz.
2017. jan. 2. 18:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Anélkül kár erőltetni szerintem
2017. jan. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!