Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy barátom van? 13/L

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy mondjam el a szüleimnek hogy 2 hete van barátom, nem hiszem hogy ilyen bonyolult lenne a dolog ha egy városba laknank csak az a baj hogy Kanizsan lakom ő pedig Kaposvárra jár suliba (ő is kanizsai csak focizik és emiatt átment Kaposvárra), csak hétvégén van otthon és akkor is csak fel napot. Azért akarom elmondani a szüleimnek mert máshogy el se engednének hogy találkozzam vele, nem feltétlen azok a szigorú szülők csak az ilyeneket kicsit rosszul kezelik ő az első barátom akit alakarok mondani nekik de nem tudom hogy hogy mert ugyebár úgy nem szeretnem beadni nekik hogy ő az első fiúm mert akkor kiakadnanak hogy 13 évesen miért épp kaposvári barátom van.Es igazabol apa az akitől felek mert nem az a megértő típus (egyszer 5.ben az egyik osztalytarsammal találkoztunk a tanoda előtt és rájöttünk hogy másnap enekbol írunk és kene füzet szóval vissza mentünk érte és amikor hazaértem az fogadott hogy apa telefonja ott volt az asztalon és hátulról valamelyik ismerőse lefotózott minket és átküldte apámnak hogy "korán kezdi a lányod" azt hittem ott ölom meg apám hogy azért na,tavaj pedig hazakisert az egyik barátom és pont akkor jött haza apu és a keresztapám apám nem vett észre de a keresztapam amikor kiszállt az autóból ramnezett és grimaszolt én meg vágtam az ártatlan pofat neki hogy leteszi ne csinálj belőle ügyet de azért megkérdezte hogy miért kísért haza az a fiú) meg vannak olyan megjegyzései hogy hozza a legpuskat, ássa az árkot stb... és igazából a bizalmat nehezen tudom elveszteni mert tudja hogy ez a téma nálam extra ciki besorolású és eltiltani se tiltana tőle mert tudja hogy ő is volt gyerek és nem is akármilyen de attól meg az az érzésem hogy kicsit szarul fogadna ezt az egészet és nem tom hogy álljak eléjük.(hasznos tanácsokat ha lehet , szívesen meghallgatok saját élményeket is mármint hogy ti voltatok e hasonló helyzetben)
2017. jan. 3. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem olvastam végig a kérdésed mert túl hosszú, de bizony nem könnyű eléjük állni és bevallani hogy a kis aranyos lányocskájuk elkezdett elkurvulni.
2017. jan. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

Első : XD

Szerény véleményem szerint, 13 évesen kicsi vagy még a kapcsolatokhoz.

2017. jan. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Masodikkal nem ertek egyet . 13 eves letedre nagyon komolynak tunsz , latszik hogy jo nevelest kaptal :) sztem csaladon belul legyen fo az oszinteseg , mond el nekik nyugodtan , utana megnyugszik a leleked . Sok sikert :D
2017. jan. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú a sztori, nekem itt este zavaros is. De a fő kérdésre válaszolva: mindenképp mond el. Minnél hamarabb. Ha később mondod el, azért is számonkérés miért nem mondtad eddig, stb.
2017. jan. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

es szerintetek azon nem akadnak ki nagyon hogy hétköznap nincs itthon? Meg ha eléjük állok akkor szépen lassan adagoljam vagy hogy?!

Olyan gondolatok is vannak a fejemben hogy először anyunak kene elmondanom. : /

2017. jan. 4. 17:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy elmondtad-e már, de ha nem, azt javaslom anyudnak mondd el először, és akkor apudnak ketten együtt el tudjátok mondani
2017. jan. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem még egy picit "örülnének" is hogy hétköznap nincs itthon, mert akkor tudnák hogy nem megy az iskola rovására, meg hogy nem vagy kint sokáig stb stb. Nyugodtan mond el szerintem. Akármennyire is szigorú édesapád, biztos vagyok benne hogy a legjobbat akarja. És nem mellesleg, sok boldogságot :) 15/L
2017. jan. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ma szeretném elmondani anyunak ha apu elment edzeni, már el akartam de mindig volt valami vagy nem voltunk ketten vagy össze vesztünk de eldöntöttem hogyha belehalok akkor is elmondom:)

2017. jan. 10. 15:00
 9/9 anonim válasza:
Én is 13 éves vagyok és én se merem el mondani nekem ez a 2 amiről beszélni akarok mert az elsőröl tudnak de félek mivel vírus van hogy álna hozzá😬😬
2020. okt. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!