Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik az osztálytársam. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az osztálytársam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom 30000. kérdés, de akkor is kiírom. XD


Van egy fiú, aki nagyon tetszik az osztályból. Kedves velem meg minden. Pl.: ő egy olyan "menő" tipusú fiú, mindenkit retteģésben tartott, velem nem nagyon foglalkozott, semleges kapcsolatba voltunk. Aztán hirtelen elkezdett rendes lenni. (nem mindekivel, de közvetlenebb lett). Engem szerintem annó akkor kedvelt meg, mikor bejött az anyja elkérni a sulis anyagokat, és csak én mondtam, hogy elküldöm. Biztos ez jól esett neki. Következő héten jött suliba és félmosollyal megköszöbte. Leesett az álam (mert akkor még soha sem láttam olyat, hogy ő valakivel közvetlen). Következő évben elmentünk osztálykirándulásra. Egy hotel szerűségbe, ahol azt éreztem mitha közeledni akarna felém. Pl.: rám nyitotta a hotelszoba ajtaját, mondván mert mi itt vagyunk (ekkor elmosolyodott) Meg még voltak ehhez hasonló kedvesebb húzásai. A kövi tanévben (mostani): nagyon kedves velem, és eltudnám képzelni, hogy bármit amit kérnék tőle megtenné. Egyébként más lányokat leolt, ha szivatja az egyik fiú, nekem azt mondta, hogy szegény ...(a nevem)! Ekkor értetlenül néztem rá és bólogatott. Szóval ilyeneket csinál. És lehet, hogy ez természetes,de nálunk annyira nem. Annyira jól esett, hogy mikor a füzetem leesett ő azonnal észrevette és felvette, a többi (fiú) osztálytársam csak átgázolt volna a saras cipőjével. Szóval ezek nagyon jól esnek a részéről, de ez a mai napig így van!

ÁM DE! Most nyári szünetről visszatérve egy lány az osztályból azt híresztelte, hogy szerelmet vallott neki ez fiú. De ki van írva, hogy arra a face fiókjára utoljára 2014-ben lépett fel, és a csaj szerint arról 2016-ban küldött szerelmes levelet. Viszont megkértem, hogy az eredeti üzenetét mutassa meg, de csak képernyőfotót tudott mutatni, úgy, hogy szinte ordítva esküdözött, hogy nem photoshop.

Ismerem ezt a lányt, rólam is megpróbált szemét dolgokat terjeszteni, de azóta bocsánatot kért és megváltozott pozitív irányba.

Nem tudom, hogy most igaz e, hogy szerelmet vallott neki, vagy nem. És összezavarodtam. De félek közeledni a fiúhoz és nem tudom hogyan közeledjek felé, vagy hogy derítsem ki, hogy tetszek e neki.....


Egy kétségbe esett tizen éves lány.


Elnézést, hogy hosszú lett!


Rossz kritika és bántó megjegyzések alól kíméljetek, kérlek! Köszönöm!



2017. jan. 5. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Hagyd figyelmen kívül a szóbeszédet.

Ez nem változtat a dolgokon, elvégre nem jártok együtt. Ha akar tőled valamit úgyis meglépi; másrészt meg az idő be fogja bizonyítani, hogy ki mond igazat...

Ha továbbra is kedves veled, örülj neki és légy te is barátságos vele. Ha meg nem is igaz a "szerelmivallomás", akkor hálás lesz, hogy van valaki aki nem változott meg vele szemben! Hidd el!

2017. jan. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Házi nyúlra nem lövünk akármilyen kedves, abból mindig csak a baj van!
2017. jan. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2/2


Nem értek egyet! Ha kedves, az nem baj!

2017. jan. 6. 04:31
 4/7 A kérdező kommentje:
2/3*
2017. jan. 6. 04:32
 5/7 A kérdező kommentje:
2/5* XD
2017. jan. 6. 04:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudom, fura hogy ezt mondom de ha szakitottak nagyon égő tud lenni :D 2/5 :DDDD
2017. jan. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tutkó nem jártak.
2017. jan. 7. 05:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!